19 Mayıs’ta Avrupa Tatili

19 Mayıs’ta Avrupa Tatili

19 Nisan 2016 2 Yazar:

19 Mayıs’ta Avrupa tatili düşünen otelbul ziyaretçileri için geniş bir alternatif sunuyoruz. Gençliğin ateşini, heyacanını daha da tetikleyen İspanya, Avrupa seyahati düşünenler için ilk akla gelen ülke. Bu durumda sizler içim Madrid Şehir Merkezi ve Madrid Metroya yakın otellerle ilgili bilgiler vermek istiyoruz.

4 Yıldızlı Madrid otellerinden olan Callao Metro İstasyonu’na birkaç metre mesafede bulunmakta. Otelde Konuklar önceden rezervasyon yaparak ve ek bir ücret karşılığında spa küveti, kontrast duş ve sauna içeren Nammu Corner Areas Spa’yı kullanılabilirler. Burada masaj dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar sunulmaktadır. Madrid Şehir Merkezi, gece hayatı, tapas ve mimari ile ilgilenen gezginler için harika bir seçenek.
Otelin Adresi:
Gran Vía, 41, Madrid Şehir Merkezi, 28013 Madrid, İspanya
Online Rezarvasyon İçin Tıklayınız..
Cazip İspanya Otelleri (50 bine yakın tesis) Hakkında bilgi almak, yorumları okumak ve hızlı, güvenli rezervasyon için tıklayınız…
İspanya’da Sardinya’da Deniz kenarında konaklarken binicilik dersleri almak ve Lanzarote’de Yanardağ Yürüyüşü için İspanya sizi yeterince heyecanlandıracaktır.
19 Mayıs Tatili Kaç Gün
2016 Yılında 19 Mayıs Perşembe günü olduğu için tatil de 4 gün. Bu 4 günü Avrupa’da geçirmeyi düşünen genç ve genç kalanlar için İspanya’dan sonra ikinci tercih Portekiz olmalı.
19 Mayıs Tatil
Portekiz’de Otel Bul
Portekiz’de En kolay ve en güvenilir şekilde beğenilerinize göre otel bulabilirsiniz. Portekiz otelleri, Fiyat bilgileri ve online güvenli rezervasyon için tıklayınız. Portekiz’de tam 12329 tesis arasından şehirlere göre en uygun oteli bulabilir, yorumları okuyabilir ve anında hem de ödeme yapmadan rezervasyon yaptırabilirsiniz. Aşağıda bazı oteller hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.
Vilalara Thalassa Resort (Beş Yıldızlı mükemmel bir otel. Yüksek beğeni ve talep görmekte)
The 8 – Downtown Suites (Lizbon’da Metroya yakın otel)
Martinhal Lisbon Cascais Family Resort Hotel (Beş Yıldızlı Lizbon oteli)
Portekiz Gezi Rehberi ve Gezilecek Yerler Listesi yapmak isteseydik 19 Mayıs için ilk başta Peniche Yarımadası’nda sörf yapmak gelirdi. Porto’da Lizbon’da tarihi yerleri gezmek, belki de Avrupa’nın en ucuz merkezlerinden olan Porto’da alışveriş yapabilirsiniz. Örneğin ayakkabı alışverişi yaparken kahvenizi yudumlarsınız.

Fransa’da Kısa Tatil
Fransız edebiyatının unutulmaz betimlemelerinden hatırladığımız Fransa doğası 19 Mayıs tatil düşüncesi için parlak bir fikir olarak ortaya çıkıyor. Fransa’da bisiklet turu bu kapsamda daha da öne çıkan bir tatil fikri. Fransız otellerinin muhteşem mutfağı ve sunumu yanında sürpriz etkinlikler de her an olası. Fransa’da Bisiklet turu için Dieppe’nin olağanüstü kıyı manzarası çok cazip. Normandiya Çıkarması’nın yapıldığı D-Day sahillerini ya da Cotentin Yarımadası’nın tamamen tecrit edildiği Cherbourg’u keşfetmek için bisiklet pedallarını çevirmek yeterli.
Fransa Otelleri. Fransa’da En Uygun Oteli Bulmak, En Kısa, En Güvenli Yoldan Rezervasyon Yapmak için Tıklayınız.
Fransa’da Bazı Oteller Hakkında Detay Bilgiler:
La Clef Tour Eiffel (ex Citadines Suites) Metroya yakın
Elysées Régencia (Metroya yakın 4 yıldızlı Otel)