2016’da Tatile Nereye Gitmeli?

2016’da Tatile Nereye Gitmeli?

16 Ocak 2016 0 Yazar:

Tatil için uzağa gitme, kendi ülkeni seç. Cennet yurdun Antalya’sına, bodrum’una git… Dünyamız ve bölgemiz ateş çemberi, her anlamda zor günler yaşıyoruz. Diliyoruz ki bu günle de kısa sürede gelip geçer. Her şey yoluna girer. İnsanlar tatil planlarını daha iyi ruh halleriyle yapar, Antalya sahilleri yine tıka basa dolar ve elbette ki oteller daha da gelişir, hizmet kalitesi daha da artar. Facebook’un bazı popüler uygulamaları var. İşte kime benziyorsun, hangi ülkeli olurdun, önceki hayatında mesleğin neydi ve 2016’da Tatile Nereye Gitmeli? Bu uygulama ilgimi çekti ve denedim. Sonuç Barcelona. Evet Burçak bu yıl kendine vakit ayıracak, günlük iş rutininden kaçmak için 10 günlük bir tatil yapacak ama Barcelona veya Roma değil yukrıda bahsettiğim nedenlerden dolayı Türkiye’nin henüz karar veremedğim bir turistik beldesiolacak. Gönlümden geçen Datça, kalbimdeki yeri sabit Bodrum.2016’da Tatile Nereye Gitmeli?
Normal zamanlarda olsaydık, şöyle patırtısız, gürültüsüz bir hayat sürüyor olsaydık Barcelona otellerini araştırmaya başlamıştım bile ama şimdi otel bul mekanında uygun bir otel bulmak ve erkenden rezervasyonumu yapmak ve parasını da ödemeye başlamak ilk planım…
2016'da Tatile Nereye Gitmeli?
Sakin, doğal gezi desteği olan hem dağ hem denizle iştigal bir tatil mekanı tercih edeceğimi biliyorum. Yıllar önce Marmaris İçmeler mevkiinde dağın yamaçlarında bir otelde kalmıştım. Yemekleri lezzetli, işletmecisi güler yüzlü… Bakalım belki de orayı araştıracağım yine.Esasında booking.com üzerinden şimdilik bir araştırma da yaptım, tatilde nerede olacağıma karra verince burada açıklamayacağım doğal olarak. Gidip kalıp, sonrasında yorumlarımı sizlerle paylaşacağım.

Bodrum’da En Uygun Tatil İmkanı, Uygun ve Güvenilir Oteller, Fiyat ve Yorumlar, Güvenli Rezervasyon için Tıklayınız >>
Antalya’da En İdeal Otel Bulmak için Tıklayınız >>
Marmaris Otelleri Fırsatları (Fiyat performans açısından en uygun oteller) Tıklayınız >>
Fethiye Otelleri Tercihinizi değiştirecek fiyatlar burada >>
Çeşme Otelleri için Tıklayınız >>
Fırsat Otelleri Kaçırmayın  >>

Burçak TREAS