25 Büyük Şehir Oteli Tanıtımı

25 Büyük Şehir Oteli Tanıtımı

26 Aralık 2018 0 Yazar:

Bu yazımızda 25 Büyük Şehir Oteli Tanıtımı yapmak istiyoruz. Şehir merkezinde konaklamak isteyenler için ister tatil amaçlı ister hafta sonu kaçamağı isterse iş gezisi olsun kent merkezinde bulunan oteller iyi bir seçenek. Oldukça seçkin butik otel kıvamındaki seçkilerimizde oteller hakkında kısa bilgiler verilmekte. Okurlarımız, Türkiye dışından Oteller için en uygun şartlarda rezervasyon yaptırabilirler.

İzmir Key Otel
Rezervasyon ve Yorumlar için Tıklayınız…

La Petra Hotel
(Yeni Foça Beldesinde deniz kenarında taş binalı çok tercih edilen bir oteldir)
Rezervasyon ve ücret bilgisi için tıklayınız…

Adana’dan Otel Bosnalı
Hotel Bosnalı, Adana Merkezinde Butik oetel arayanlar için ideal bir konaklama şmkanı sunuyor Tepebağ semtinde yer alan bu tarihi otel, Adana Şakirpaşa Havaalanı’na 3 km uzaklıktadır. Tarihi bir köprü olan Taşköprü yalnızca 250 metre, Zübeyde Hanım Milli Parkı 25 metre, Arkeoloji Müzesi 450 metre ve Merkez Camii 650 metre uzaklıktadır. Hotel Bosnalı, Adana’daki en iyi fiyat/fayda oranına sahip olan otellerin başında gelir. Hem kaliteli hizmet hem seçkin otel hem de ucuz fiyat düşünüldüğünde ilk tercih edilmesi gereken Adana otellerindendir. Hotel Bosnalı Rezervasyon

A’jia – İstanbul (Boğaz’ın En Havalısı)

A’JİA, Ahmet Rasim Paşa Yalısı’nın restorasyonuyla hayat buldu. Boğaz’ın en güzel manzaralarından birine sahip. A’JİA da 16 oda var.  Akdeniz lezzetlerinin sunulduğu mutfağı ünlü…   A’jia Hotel: Ayrıcalıklı Bir Konaklama Şansı için tıklayınız

The House Hotel – Otel Rezervasyonu
Odada yoga, dışarda moda
Etrafı kafeler, restoranlar ve ünlü markaların giyim mağazalarıyla dolu. 45 odası var. Fransız ve Türk yemekleri ağırlıklı mutfağı, plates, masaj salonu ve odada yoga hizmeti var.

Anadolu Evleri – Gaziantep
Kahvaltısıyla ünlü

150 yıllık tarihi iki taş konakta hizmet veriyor. Üç süit olmak üzere 14 odası var. Eskinin kilerleri güzel banyolara dönmüş. Kent merkezinde bulunan otelin kahvaltısı meşhur…
En İyi Fiyat, Yorum Ve Hızlı Rezervasyon

İpekyolu Misafir Evi – Mardin

300 yıllık taş bina
Geleneksel Mardin evi özelliğine sahip 300 yıllık taş bir binada hizmet veriyor. Dokuz odası, hediyelik eşya dükkânı ve Mardin manzaralı bir terası var.
Mardin’de Otel Bul, Rezervasyon Yap  

Mardius – Mardin

Manzara Mezopotamya
500 yıllık tarihi konakta uçsuz bucaksız Mezopotamya manzarası onun ayrıcalığı. 10 odası ve Türk hamamı mevcut. Restoranında Mardin’in yöresel yemekleri hazırlanıyor.  Mardius Tarihi Konak TARİHİ KONAK
Rezervasyon

Tuvana Hotel – Kaleiçi

Antalya Kaleiçi mevkiinde otel arayanlar için mükemmel bir seçenek… Tuvana Otel Nasıldır, nasıl rezervasyon yapılır, kalanlar ne demiştir sorularının yanıtı için de buradaki linki  tıklayınız

Antalya’nın en iddialısı
Kaleiçi’nin en iddialı oteli. Sekiz konakta 45 odası var.  Üç alacart restoranı mevcut. Seraser Fine Dining dünya mutfağı, İl Vicino Pizzeria İtalyan mutfağı ve Kaptan Restaurant ise Türk mutfağı ağırlıklı. Pio Gastro Bar’da ise ‘Miksoloji Özel Kokteyller’ sunuluyor.

Key Otel – İzmir
Key Otel Rezervasyon ve Müşteri Yorumları…

Yüzü Kordon’a dönük
ehrin tam kalbinde, Alsancak’ın en güzel yerinde… “Hem keyifli bir kaçamak yapalım hem de şehirden uzaklaşmayalım” diyenler için ideal. Beşi lüks, üçü süit olmak üzere toplam 31 odası var. Bunların 21’i deniz manzaralı.

Şirehan – Gaziantep

Padişah odası var
Bina 1885 yılında Halep Valisi Cemil Paşa’nın emriyle kesme taştan yaptırılmış. Padişah odası, exclusive ve süit odalarıyla birlikte toplam 111 odası var. Gaziantep mutfağının ve kültürünün tanıtıldığı restorana sahip…
 Rezervasyon

Otel Bosnalı – Adana

Seyhan Nehri’ne karşı
Bosnalı Salih Efendi’nin 1889’da malikâne olarak yaptırdığı bu tarihi bina, bugünkü sahibi Halil Avcı tarafından yapılan restorasyonla müşterilerini bekliyor. İkisi master, ikisi deluxe olmak üzere 12 odası var. Seyhan Nehri manzarasına sahip…  Seyhan
Hotel Bosnalı Rezervasyon

Suma – İstanbul

Boğaz’a nazır
İstanbul’un sahil semtlerinin isimlerinin verildiği 24 odası var. Boğaz Köprüsü’nden Rumeli Hisarı’na uzanan panoramik Boğaz manzarasına sahip… Spa, Türk hamamı, spor salonu ve masaj odası gibi seçeneklere sahip.  Rezervasyon

Tomtom – İstanbul

İstanbul’un kalbinde
Galata Kulesi, İstanbul Modern ve Taksim Meydanı’na çok yakın. 20 odası bulunan mekân Tripadvisor’ın en iyi İstanbul otelleri listesinde 6’ncı sırada. Otelin dördüncü katında altı haftada bir yenilenen mönüsüyle Nicole Restoran var.
Otel Bul Ayrıcalığıyla Hemen Rezervasyon Yapmak İçin Tıklayınız…

Tekeli Konakları – Antalya

Tarihin içinde
Tam yedi yüz yıllık altı eski konağın Anıtlar Kurulu’na göre restore edilmesiyle bu otel ortaya çıktı. Ahşap işçilikleri, seramikler ve çinilerle süslü bir tasarıma sahip. Biri süit olmak üzere sekiz odası var. Ayrıca ısıtmalı yüzme havuzu mevcut.

Tekeli Konakları Rezervasyon


Divan Çukurhan – Ankara

Ankara’nın en havalısı
Başkente tepeden bakacağınız bir konumda bulunan otelde 19 oda mevcut. Ankara Kalesi yanı başında, Rahmi Koç Müzesi’ne 20 metre ve Anadolu Medeniyetleri Müzesi’neyse 100 metre uzaklıkta bulunuyor. Her oda Osmanlı, Hint, İngiliz gibi farklı mimari konseptlerle tasarlanmış.
Çok yoğun talep gören Ankara Oteli. Rezervasyon

Pera Palace Hotel Jumeırah – İstanbul

Müze gibi otel
1895 yılında açılış balosu gerçekleşen Pera Palace, Türkiye’nin Avrupa standartlarındaki ilk oteli. Jumeirah’ın çoğu eşsiz Haliç manzarasını gören 16’sı süit 115 odası var. Atatürk’ün konakladığı 101 numaralı oda bugün müze oda haline getirildi.
Rezervasyon Yap

Les Ottomans – İstanbul

Tarih, lezzet ve Boğaz
Boğaz’ın kenarında yer alan otelde tümü süit 10 oda mevcut. Açık ve kapalı yüzme havuzu ve spa merkezinin yanı sıra tesisin bünyesinde İsveç mutfağından örnekler sunan Swiss Restoran ve Türk mutfağını çalışan Şamdan Restoran var. Otele girdiğinizde tarih ve modern tasarımların uyumu dikkatinizi çekecek. Tek kişilik odanın konaklama
Fiyat Ve Rezervasyon Bilgisi İçin Tıklayınız
(Online Rezervasyon Sistemi)

Corınne – İstanbul

İçi dışı tablo
39 odası bulunan otelin art bölümünde resim sergileri yapılıyor. Altıncı katta bulunan teras restoranında Beyoğlu’ndan Boğaz’a kadar uzanan manzara eşliğinde yemek yiyebilirsiniz. Gündüz Masumiyet Müzesi ziyareti, akşamsa gece hayatıyla ünlü Beyoğlu sokaklarında eğlenebilirsiniz.  Kaliteyi Kaçırmayın… Rezervasyon

Ravouna – İstanbul

Yarımada ve Beyoğlu bir arada
Art Nouveau sanat akımını taşıyan mimarisiyle dikkat çekiyor. Sekiz süit odasından dördü ‘Tarihi Yarımada’ya, diğer dördü ise İstiklal Caddesi’ne bakıyor. Girişte kafe, birinci katta restoran ve yedinci kattaki terasında haftada beş gün DJ performansı olan bar var. Fiyatı Popüler Konumuyla öne çıkıyor.
Rezervasyon Bilgisi Ve Online Yer Temini İçin Tıklayınız..

 

Armada – İstanbul

İstanbul tarihinin kalbinde
Terasına çıktığınızda solunuzda Sultanahmet Camii’ni, sağınızda ise Ayasofya’ya karşı kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Üstelik bu tarihi yapılara beş dakikalık yürüme mesafesinde.
Armada Otelde Rezervasyon Yapmak İçin Tıklayınız

 

The Black / Eskişehir

Eskişehir’in merkezinde
Tasarımın da siyah ve tonları hakim. Eskişehir’in merkezinde yer alan The Black, Porsuk Çayı’na, Barlar Sokağına, Haller Gençlik Merkezi’ne üç dakikalık yürüme mesafesinde ve havalimanına üç kilometre uzaklıkta. 16 odası var.

Four Seasons / İstanbul
Nazım Hikmet’in cezaevi
1919’da hapishane olarak inşa edilen bina, 1996’da otele dönüştürüldü. Cezaeviyken burada kalan en ünlü insan Nâzım Hikmet’ti.
Koğuşlar odalara, avlu ise balo salonuna dönüştürüldü. Tarihi Yarımada’nın kalbinde bulunuyor.
Fiyat Ve Rezervasyon

Savon / Hatay

Sabunhaneden otele
1860’lı yıllarda sabun imalathanesi olarak yapılan bina 2003’te otel olarak hizmet vermeye başladı. Osmanlı mimarisinin özelliklerini taşıyan 36 odası var. Restoranında Antakya’nın yöresel lezzetleri sunuluyor.
Rezervasyon ve Yorumlar

 

Leka / Muğla

Evcil hayvanlara açık
Havalar hâlâ soğumamışken Bodrum için iyi fırsat. Havuzu Bodrum Kalesi manzarasına sahip. Üç farklı tipte 56 odası var. Ayrıca spa merkezi, hamamı ve barı rahatlamak için ideal. Evcil hayvanlarınız için de son derece misafirperverler. Leka Rezervasyon

Samm / Ankara

Kasımda caz başkadır
Klasik ve sanatsal çizgiler taşıyan otelin 20 odası var. Gün boyu aperatif atıştırmalıklar sunan Bistro, spa merkezi, kapalı yüzme havuzu, hamam ve spor salonu mevcut. Kasım ayından itibaren her cuma caz geceleri gerçekleştirilecek.
 Rezervasyon Yap

 

La Petra / İzmir

Deniziyle, yemeğiyle Ege  Farklı konseptlerde tasarlanmış 26 odanın biri engelliler düşünülerek yapılmış. Sauna, buhar odası, masaj odası ve hamamı var. Denize sıfır restoran ve kapalı restoranıyla Ege mutfağının lezzetlerinden örnekler sunuyor.
Yeni Foça LA PETRA Oteli  Rezervasyon Ve Ücret Bilgisi İçin Tıklayınız…

Kitapevi Otel / Bursa

Ahşabın sıcaklığı
Tarihi Bursa’da, burçların üzerinden şehre bakan eski zaman konağı. Yıllarca kitapevi olarak hizmet veren bina 11 süitle hizmet veriyor. Ulu Cami’ye ve çarşıya çok yakın. Kahvaltıyı manolya ağaçlarının altında bahçede yapabilirsiniz.
Kitapevi Otel Hemen Rezervasyon Yapmak İçin Tıklayınız…