ALAÇATI VERiAHAN BUTiK OTEL

13 Haziran 2010 0 Yazar:

Beldenin kalbinin attığı Kemalpaşa Caddesi üzerindeki 180 yıllık taş konakta hizmet veren Alacati Veriahan Otel; otantik dokusu ve Rum-Türk karma mimarisi, birbirinden farklı rustik elegant odaları ile siz konuklarını geçmişe doğru hoş bir yolculuğa çıkartıyor.
Mükemmel lokasyonun çıplak taş duvarlardaki tarihi doku ile harmanlanışı ve kusursuz hizmet, konuklara First –Class bir deneyim sunuyor. Özel bir çizgisi olan VERIAHAN’ın tüm odaları, haute-couture el işi mobilyalarla donatılmıştır. Huzurun aurasını odalara girer girmez hissedersiniz. Her odanın dekoru ayrıdır. Tüm odalarda lüks ve rahatlığın tüm detaylarda gizlendiği rustik elegan bir stil vardır. Dıştan rustik içten sofistike…
Dünya mutfağından gurme lezzetler sunan Restauranta dahil olan gizli avlu-bahçe, içkinizi yudumlarken içinizdeki romantizmi ateşliyor.

ALAÇATI VERIAHAN BUTIK OTEL

Konaklama ODA+ KAHVALTI veya YARIM PANSYON
Yeme – İçme, Restaurant ve barlar ALACARTE RESTAURANT-CAFE-BAR
Aktiviteler WINDSURF, BISIKLET, YACHTING
Odalar 2 ADET EXECUTIVE 4 ADET DELUX ODA MEVCUT

NASIL GİDİLİR?
İzmir’e otoyolla 30 dakikada ulaşılabilen Alaçatı’ya ayrıca İzmir- Çeşme otobüsleri ile de gitmek mümkün (Çeşme Seyahat Tel: 0-232–7168299). İzmir Havalimanına 90 km uzaklıkta olan Alaçatı’ya ulaşım İzmir Üçkuyular üzerinden şehre girmeden çok kolaydır. Alaçatı’dan surf plajına, Ilıca’ya ve Çeşme’ye dolmuş seferleri vardır. Alaçatı’nın çevre yerleşimlere bağlantısını sağlayan yol Çeşme İzmir yoludur. İzmir’den batı yönüne uzanan bu yol, Güzelbahçe yakınında ikiye ayrılmakta, kuzey Karaburun’a ve batıda Çeşme’ye ulaşmaktadır. Çeşme yolunu Alaçatı’ya bağlayan yol asfalt ve çamlıktır. Bu yol 2 km boyunda halkın gezi yoludur. İzmir’e 70 km uzaklıkta olan Alaçatı, batısında Çeşme’yle doğusunda Urla’yla komşudur. Alaçatı’nın 2 km kuzeyinde Ilıca plajı, 2 km güneyinde de rüzgâr alıp dalga yapmayan özelliğiyle dünyanın dört bir yanındaki surf tutkunlarının vazgeçemediği surf plajı bulunmaktadır. İzmir ilinin Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı Bucağı, İzmir (79 Km) – Çeşme (7 Km) yolu üzerinde yarımadanın darlaşmış yerinde, Ilıca (Kuzey) ve Alaçatı Limanı (Güney) arasında, doğusunda Koca Dağın batıya uzantısı olan bir sırt üzerinde kurulmuştur. Batıda Ege Denizi ve Çeşme, Doğuda Uzunkuyu koruluğu ile Urla İlçesi’ne sınırlıdır. Deniz seviyesinden yüksekliği 16 m , yüzölçümü 55 km2’dir. Alaçatı merkez bucağına, bağlı 3 köyü vardır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Alaçatı Veria Han Butik Otel & Restaurant
Yeni Mecidiye Mahallesi
Kemalpaşa Caddesi No:77
Alaçatı

Tel:0232 7160091-92
Web:www.alacativeria.com
E-mail:info@alacativeria.com