Alanya Grand Kaptan Hotel

Alanya Grand Kaptan Hotel

21 Şubat 2012 1 Yazar:

5 Yıldızlı Alanya oteli olan Grand Kaptan Otel, Antalya hava Alanına 120 km, Alanya merkezine ise 2 km uzaklıkta yer almaktadır. Otel, Alanya kent merkezine günde 6 kez ücretsiz ulaşım servisi sunmaktadır. Alanya Kalesi, Hotel Grand Kaptan’a 8 km mesafededir. Grand Kaptan Otel 272 ana binada ve 140 Anex olmak üzere 412 odadan oluşan bir tesistir. Odalarında duvardan duvara halı, direkt telefon, özel banyo, müzik yayını, uydu TV, Mini Bar, kasa, saç kurutma makinası, balkon, havalandırma, internet, üç müzik kanalı gibi hizmetler sunulmaktadır.
Hotel Grand Kaptan, denize yürüme mesafesindedir. Otelin sunduğu olanaklar arasında, 3 su kaydırağına sahip açık bir yüzme havuzu yer almaktadır.

Alanya Grand Kaptan HotelGrand Kapan Hotel’in büfe restoranında; otantik Türk mutfağından ve dünya mutfaklarından zengin yemek çeşitleri sunulmaktadır. Otelde ayrıca taze deniz ürünleri ve İtalyan mutfağıyla hizmet veren 2 alakart restoran mevcuttur.

Grand Kaptan’ın spa merkezinde bir fitness merkezi, sauna ve geleneksel Türk hamamı bulunmaktadır. Otelin konukları, özel plaj alanındaki şezlonglarda dinlenebilir.

Grand Kaptan Hotel İletişim Bilgileri
Adres : Oba Göl Mevkii – 07400 Alanya / Antalya/ TÜRKİYE
Telefon : +90 242 514 01 01 (pbx) Fax: +90 242 514 00 92
E-Mail : kaptan@kaptanhotels.com
reservation.grand@kaptanhotels.com (Rezervasyon)