Alanya’nın En Çok Bilenen Otelleri

Alanya’nın En Çok Bilenen Otelleri

28 Ekim 2017 0 Yazar:

Antalya’mızın tarihi beldelerinden olan Alanya daha önceki ismi ile Alaiye tarihi ve doğal güzelliği ile gezilecek yerlerden bir tanesidir. Eski ve yeni medeniyeti içinde barındıran Alanya beldemiz denizi ve sahili ile birlikte tarihi kokusunu da içinde barındırmaktadır. Alanya’ya tatile giden yerli veya yabancı misafirlerimiz kendilerini tarihin içinde bulacakları bir yerle karşılaşmaktadırlar. Camileri ile kilisesiyle her türlü medeniyete kucak aşmış olan beldemizde Osmanlı, Bizans, Selçuklu başta olmak üzere çeşitli medeniyetlerin yapıları dikkati çekmektedir.  Alanya’da tatil veya başka amaçlarla konaklayacak ziyaretçilerimiz için Alanya’nın En Çok Bilenen Otelleri…

Alanya’da Otel Bul

 Alanya’ya gelecek yerli ve yabancı misafirlerin kalmak için Alanya’nın En Çok Bilenen Otelleri hangileridir soru sorulduğunda; açık yüzme havuzu, spa ve kendine has plajı ile Kirman Hotels Arycanda De Luxe, özel koyu ve tenis kortları ile Rubi Platinum Spa Resort & Suites, eşsiz güzelliği ile Saphir Resort&Spa, Azura Deluxe Resort & Spa – Ultra All Inclusive, Sirius Deluxe Hotel, Akdeniz manzaralı Utopia World, Annabella Diamond Hotel, Granada Luxury Resort & Spa, su parkı ve bovling tesisi ile Wome Deluxe Hotel, Litore Resort Hotel & Spa otelleri hizmet vermektedir.

Sağlığınız İçin

 Alanya’nın En Çok Bilenen Otelleri içerisinde yer alan otellerde kaldığınızda, muhtemelen; eşsiz manzara eşliğinde güneşi keyfi selfisi çekip, dostlarınıza göndereceksiniz…  Tabi ki oyun ve aktiviteler eşliğinde, spa merkezlerinde sağlığınızı korumak daha önemlisi.. Özellikle kendilerine ait plajları ile şemsiye ve şezlong arama derdiniz olmaz.  Denizin keyfini ailenizle birlikte çıkartırken tarihi yerleri de gezmeyi ihmal etmemiz gerekmektedir. İyi tatiller.