Ali Bey Resort Side

Ali Bey Resort Side

30 Ağustos 2012 1 Yazar:

Ali Bey Resort Side

Acısu Mevkii Side anatlya’da bulunan Ali Bey Resort Side, 276 odadan oluşan 700 yatak kapasiteli bir oteldir. Tamamı mermer zemin, jakuzi ve daha birçok konfora sahip olan 4 tipte oda bulunmaktadır. Ali Bey Resort Side otel, Side otelleri içerisinde seçkin otellerden biridir. Ali Bey Resort Side odalarının tamamında koltuk, mermer zemin, müzik kanalları, direk hat telefon (odada ve banyoda), dijital kasa, 24 saat merkezi klima, mini bar, çay ve kahve imkânı, oda seti ve mobilyalı balkon bulunmaktadır. Özel yastık menüsü ve turn down servisi vardır.

Ali Bey Resort Side Deluxe Odalar
Odaların tamamında mermer zemin, koltuk, LCD-TV, müzik kanalları, direk hat telefon (odada ve banyoda), dijital kasa, 24 saat merkezi klima, mini bar, çay ve kahve imkânı, oda seti, mermer banyo/WC, jakuzi, fön, büyüteçli özel ayna ve mobilyalı balkon bulunmaktadır.
Deluxe Odalar (30 – 36 m2)

Ali Bey Resort Side Family Suite

Aileler için özel olarak tasarlanmış olan Family Suitelerimiz; bir odasında büyük yatak (180×200), diğer odasında iki ayrı yatak (110×20) bulunan iki odadan oluşmaktadır. Konforunuz için bütün detayları ince ince düşünülmüş odalar jakuzili ve duşlu olmak üzere mermer iki ayrı banyo/WC’ye sahiptir. Banyolarda fön, büyüteçli özel ayna, bornoz, banyo seti bulunmaktadır. Her odada 1 adet LCD- TV mevcuttur.
Family Suite (61 m2)

Ali Bey Resort Side Suite Deluxe

Bir odasında büyük yatak (180×200) diğer odası ise rahat edebileceğiniz donanıma sahip bir oturma odası olarak tasarlanmış 2 lüks odadan oluşmaktadır. Jakuzili ve duşlu bir banyosu mevcuttur. Banyo mermer olup, fön, büyüteçli özel ayna, bornoz, banyo seti içermektedir.

Her odada LCD-TV bulunmaktadır. Ayrıca, mermer zemin, müzik kanalları, direk hat telefon (odada ve banyoda), dijital kasa, 24 saat merkezi klima, mini bar, çay ve kahve imkânı, oda seti ve mobilyalı balkon mevcuttur.  Suite Deluxe (48 m2)

Ali Bey Resort Side şikayet, olumlu olumsuz yorum için yazının devamındaki yorum kısmını doldurabilirsiniz.Ali Bey Resort Side fiyat bilgileri için otelin web sitesini inceleyebilirsiniz.

Ali Bey Resort Side iletişim
Adres :Acısu Mevkii – 07330 Side/Antalya
Tel : +90 242 744 14 14
Fax : +90 242 744 14 24
E-mail: sales@alibey.com