Almanya’dan Gelen Turistlerin Tercihi Antalya Oldu

Almanya’dan Gelen Turistlerin Tercihi Antalya Oldu

8 Haziran 2019 0 Yazar:

Almanya’dan Gelen Turistlerin Tercihi Antalya Oldu. Alam turistlerin, Türkiye’deki tatil beldesi tercihi yine değişmedi.  Turizmciler, bu yıl Antalya’ya gelen yabancı turistlerin ülkelerine göre dağılımında farklılık olmadığını dile getirmekte. Alman, Rus turistlerin başı çektiği Avrupalı turistlerin Antalya’da Alanya, Belek, Kaş ve Kemer tercihleri de artarak devam etti. Bu arada Almanya’da yaşayan Türklerin büyük bir kısmı da Antalya Otellerinde rezervasyonlarını yapmış durumda.

Things to See and Do in Antalya

Booking otellerinde sitemiz üzerinden rezervasyon yapmak isteyen okurlarımızın Türkiye’den bu işlemi yapamadıkları konusunda gelen yakınmalar için çözümün proxy programı kanalıyla yurt dışından rezervasyon yapıyor gibi ödeme yapmaları olduğunu belirtmiştik. Başka bir çözüm de yurt dışında yaşayan yakınlarınızdan destek almanız. Buradaki linkten Antalya’daki Fırsat Otelleri hakkında bilgi alabilir ve en uygun fiyat seçeneğiyle güvenli rezervasyon işlemi yapabilirsiniz. Eğer şansınız olur da fırsat otellerini yakalarsanız, bu fırsatı değerlendirmenizi öneririz.

Sitemiz üzerinden yapılan rezervasyonlar sonucunda ilgili konaklama tesisleriyle ilgili olumlu olumsuz değerlendirmelerinizi bize iletebilirsiniz.

Kalkan Otelleri Rezervasyon 
Alanya Otelleri Rezervasyon
Antalya 
Oludeniz
Side Otelleri
Kaş Otelleri Rezervasyon