Alva Donna Exclusive Hotel

Alva Donna Exclusive Hotel

21 Nisan 2014 0 Yazar:

Alva Donna Exclusive HotelTurizm cenneti, Antalya’nın önemli tatil merkezlerinden biri olan Belek bölgesi seçkin otellere ve turistik mekanlara ev sahipiği yapmakta. Alva Donna Exclusive Hotel, Belek Boğazkent belde sahilinde bulunmakta. Otel 447 odası ile Ultra All Inclusive konseptte hizmet veriyor.
50.000 m²’ lik alana kurulmuş olan tesis her yaştan konuğu ağırlamaya uygun hizmet ve aktivite olanakları sunabilmekte. Alva Donna Exclusive Hotel, şehir merkezine 50 km, uluslar arası havalimanına 40 km mesafede bulunmaktadır.

Online Rezervasyon >>

Alva Donna Exclusive Hotel Standart Odaları Özellikleri

Otelde bulunan 308 adet standart odada banyo, Saç kurutma makinası, Kasa, Direk telefon, balkon, TV, Mini bar ve merkezi klima bulunmaktadır. Tüm odaların zemini halı kaplıdır.

Aile Odaları
Çocuklu aileler için düşünülmüş ve 117 adet olan Aile Odaları; Ara kapılı, iki ayrı yatak odasından ve bir banyodan oluşmaktadır. Odalarda saç kurutma makinası, Kasa, Direk telefon, balkon, TV, Mini bar ve merkezi klima bulunmaktadır. Tüm odaların zemini halı kaplıdır.

Aile Odası Superior
Superior Aile Odalar; Çocuklu ailelere alternatif konaklama olanağı sunmakta. 10 adet Superior tipi Aile Oda; Ara kapılıdır iki ayrı yatak odası ve iki banyodan oluşmaktadır. Odalarda saç kurutma makinası, Kasa, Direk telefon, balkon, TV, Mini bar ve merkezi klima bulunmaktadır. Odaların hepsinin zemini halı kaplıdır.
Pasha Suite
 Otelde 4 adet Pasha Suit bulunmakta. İki yatak odası ve bir Oturma Odası ile beraber 2 adet banyo, 2 adet WC ve jakuzi bulunmaktadır. Saç kurutma makinası, Kasa, Direk telefon, balkon, her odada uydu sistemli TV, Mini bar ve merkezi klima bulunmaktadır. Suitler halı zeminli olup deniz manzaralıdır.

Sultan Suite
Otelde özel dekore edilmiş Sultan suitlerden 3 adet bulunmakta. Sultan Suitlerde İki yatak odası ve bir Oturma Odası ile 2 adet banyo, 3 adet WC, duş ve jakuzi bulunmaktadır. Suite Odada saç kurutma makinası, Kasa, Direk telefon, balkon, TV ve Lcd TV, her odada Mini bar ve merkezi klima bulunmaktadır. Suitler halı zeminli ve deniz manzaralıdır.

Madonna Suite
Madonna Suiti, özel katında; tek daire üzerine modern dekorasyonu, 2 adet banyosu, 3 adet WC, jakuzisi, jet duşu ve saunası bulunmakta. Suite Odada king size yataklı uyuma alanı, Amerikan bar, Amerikan bilardo masası, Elbise odası, özel ışıklandırma sistemi, Lcd Tv, DVD, saç kurutma makinası, Kasa, Direk telefon, balkon, Mini bar ve kontrollü merkezi klima bulunmaktadır.

Presidental Suite
Presidental Suiti, özel katında; tek daire üzerine zengin dekorasyonlu klasik stiline sahip.  Suite Odada; king size yataklı Jakuzili özel banyolu ve deniz manzaralı büyük bir yatak odası, French yataklı özel banyolu ikinci yatak odası ve geniş bir salondan oluşmaktadır. Suite Odada; Lcd TV, salonda ve yatak odasında uydu sistemi, DVD player, saç kurutma makinası, Kasa, Direk telefon, balkon, Mini bar ve her odada split klima ve merkezi ısıtma-soğutma sistemi bulunmaktadır.

Engelli odaları
Engeli Odalarda, özel ölçülendirmelerle yapılmış standart odalar olup, 3 adet standart engelli oda bulunmaktadır. Odalarda banyo, Saç kurutma makinası, Kasa, Direk telefon, balkon, TV, Mini bar ve merkezi klima bulunmaktadır. Tüm odaların zemini halı kaplıdır.

Alva Donna Exclusive Hotel Online Rezervasyon İçin Tıklayınız >>