Ambrosia Hotel

Ambrosia Hotel

7 Mart 2012 0 Yazar:

Ambrosia Hotel, Bitez yalı mevkiinde, Mavi Bayrak ödüllü, 108 metre uzunluğunda özel plaja sahip olup, Bodrum merkeze 7 km, Bodrum Milas uluslararası Havaalanı’na 45 km mesafede 4 yıldızlı bir oteldir. Ambrosia Otelin  82 adet standart oda ve 8 adet suit odas mevcuttur.  Suit odalar deniz manzaralı olup, standart odalar havuz, bahçe ve balkondan deniz manzarasına sahiptir.

Otelde bebek yatağı sağlanmaktadır. Kullanılan yatak örtüleri ve yastıklar anti-bakteriyel olup 2 günde bir havlular ile oda görevliniz tarafından değişmektedir. Bina iki katlıdır ve koridorlar eşsiz doğa atmosferine sahiptir.  Odaların zemini ahşap ve kalebodur olarak değişmekte.  Standart odalar da çift kişilik ve tek kişilik yatak kapasitesine sahiptir.  Tüm odaların kapıları elektronik kartlı sistem ile kullanılmaktadır. Otele evcil hayvan kabul edilmemektedir.

 Ambrosia Hotel Oda özellikleri
Ambrosia HotelStandart Odalar: 
Split klima, günlük kontrol edilen mini bar, uydu TV, saç kurutma makinesi, dijital güvenlikli kasa, direkt telefon, banyo telefon, duş/küvet , wc, makyaj aynası, puf, elbise dolabı, koltuk, sehpa,iki adet bardak, oda servisi menüsü, balkon ve balkonda iki sandalye bir sehpa mevuttur. Buklet olarak şampuan, sıvı el sabunu, saç kremi, makyaj pamuğu, duş bonesi, dikiş seti, kibrit, kalem, antetli kağıt, zarf, çamaşır torbası, broşür, oda tanıtım rehberi, mini bar menüsü, şişe açacağı, kül tablası, anket formu mevuttur.

Suit Odalar:  Oturma odası, split klima, günlük kontrol edilen mini bar, uydu TV, saç kurutma makinesi, dijital güvenlikli kasa, direkt telefon, banyo telefon, duş/küvet , wc, makyaj aynası, puf, elbise dolabı, koltuk, sehpa,iki adet bardak, oda servisi menüsü, özel balkon ve balkonda iki sandalye bir sehpa mevuttur. Buklet olarak şampuan, sıvı el sabunu, saç kremi, makyaj pamuğu, duş bonesi, dikiş seti, kibrit, kalem, antetli kağıt, zarf, çamaşır torbası, broşür, oda tanıtım rehberi, mini bar menüsü, şişe açacağı, kül tablası, anket formu mevuttur.

Ambrosia Hotel iletişim Bilgileri

İlgili Kişi :
Adres1 : Hacıahmetler Mevkii Bitez -Bodrum / Muğla
Adres2 :
Posta Kodu: 48410
Telefon : +90(252) 363 79 20
Faks : +90(252) 363 79 19