Amerika’da Tatil Yapmak Sanıldığından Ucuz

Amerika’da Tatil Yapmak Sanıldığından Ucuz

27 Ağustos 2017 0 Yazar:

ABD adına şarkılar yazılan rüyaların ülkesidir. Gezmeye doyamayacağınız ve gezmekten zevk alacağınız bir yerdir. Farklı milletleri, dinleri ve ırkları bir arada bulunduran ülke misafirlerine de her konuda eşsiz lezzetleri tattırarak unutulmaz anlar yaşatıyor.

İlk olarak eğlenmek isteyenlere çocukların da rüyası olan Walt Disney World’u mutlaka ziyaret etmelisiniz. Çocuklar ve çocuk ruhuna sahip olanlar için bulunmaz bir yerdir. Bu eşsiz eğlence yeri ABD’nin Orlando şehrinde bulunmaktadır.

Haber bültenlerinden, filmlerden tanıdık olduğumuz New York City (kısaca NYC)…The City Of New York olarak da bilinen şehir; küresle bir kenttir. Finans dünyasının can damarı, medya, sanat, moda, araştırma, teknoloji, eğitim ve eğlencenin odak noktası… Uluslararası diplomasi merkezi, Birleşmiş Milletler Genel Merkezinin bulunduğu şehir ve sonuçta haklı olarak kazanılan dünyanın kültür başkenti olma unvanı…

Eğlenmek yerine doğayı sevenler için Büyük Kanyon Ulusal Parkı bulunmaz ve büyüleyicidir. Doğa yürüyüşü yapabileceğiniz, yürürken hayran kalacağınız eşsiz manzaraların tadına doymanız mümkün değildir. Amerika denildiğinde ilk akla gelen White House ziyaretçilerin akınına uğramaktadır. Tam anlamı ile bir başyapıttır.

Amerika’nın küçük şirin şehri Boston İtalya’yı andırmaktadır ve mutlaka görülmesi gerekenler listenize eklemelisiniz. Eğlence ve lüksün merkezi Miami, gündüz kumu, güneşi, denizi ile ziyaretçilerini mest ederken etrafınızda birçok ünlü görmeniz mümkündür.

Amerika’da gezilmesi gereken yerlere Los Angeles, San Fransisco, Chicago’yu ekleyebilirsiniz. Son olarak da Kumarhanelerin merkez şehri olan Las Vegas günahı da şansıda bir arada bulunduran en büyük yerdir.

Amerika’da tatil yapmak sanıldığı kadar pahalı mı?

Amerika gezisi yapmak için yukarıda saydıklarımızın dışında kalan bir çok neden var. Dünyanın süper gücünün, süper teknolojisinin izlerini her alanda sürmek, o havayı koklamak bile başlı başına bir Amerika ziyareti nedenidir. Dünya sinemasının odak noktası Hollywood, Los Angeles merkezine araba ile 30 dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Hollywood, sadece film stüdyoları ile değil, müzeleri ile de ünlüdür. Ünlü demişken Hollywood Şöhretler Kaldırımı ve filmlerde gördüğümüz dağın eteklerinde yer alan Hollywood yazısını görmeye gitmeyi ihmal etmeyiniz. Tabi ki yazının önünde bir fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaşmayı da…

Amerika’da Tatil Yapmak Sanıldığından Ucuz demek mümkün.Örneğin sitemiz üzerinden yapacağınız önceden yapılmış bir fırsat oteli rezervasyonu kesenize hatırı sayılır bir kazanç sunacaktır. Bu indirimle beraber,  yine erken alınmış bir gidiş dönüş uçak bileti de har anlamda fayda sağlayacaktır. Geriye ise orada geçen sürede yapılacak kişisel harcamalar ile eşe dosta getirilecek hediyeler kalmaktadır…

Otelbul.org olarak sizler için örnek bir Amerika planı yapalım:
Zaman çok önemli. Diyelim ki 22 Ocak 2018-2 Şubat 2018 tarihleri arasındaki Yarıyıl tatilini ABD’de geçirmeye karar verdik. 20 Ocak Cumartesi günü başlayan ve 30 Ocak salı günü tamamlanan bir tatil dilimi.. Tabi siz isterseniz yılbaşı tatili planı yapabilirsiniz… İlk adım olarak nerede ve kaç kişi kalacağımıza karar verelim:  New York – 2 yetişkin olsun.  Aşağıdaki fırsat otellerinden birini tıklayıp, rezervasyon yapalım.

New York Oteller, Apart Daireler ve Hosteller Arasından Uygun Seçim ve RezervasyonBooking.com


iki yetişkin tatili olacağı için ilk önerimiz fırsat otellerinden birini yukarıdaki bölümden kolayca seçmek ve rezervasyon yapmak… Bu bölümdeki fiyatların, tarihe göre değiştiğini de belirtelim. Dilerseniz daha fazla New York Oteli için akıllı fırsatların da dahil olduğu buradaki linki ziyaret edebilirsiniz…
Yok eğer benim seçimim otel değil, daire olacaksa buradaki linkten yine uygun rezervasyonu yapabilirsiniz… Somut örnek gerektiğinden sizler için ilgili tarihlerde ( 21 Ocak 2018, Pazar –  30 / 1 / 2018 30 Ocak 2018, Salı tarihleri arasında ) kalabileceğimiz ve yüksek talep gören bir oteli seçiyoruz… Akıllı fırsat sunan otel için 2 kişilik 9 gece oda fiyatı gerçekten sürpriz… € 783..  Üstelik 4 Yıldızlı..

Hudson New York, Central Rezervasyon

Hudson New York, Central Fırsatı: 2 Kişi 9 Gece € 783 (Kahvaltı dahil)

Hudson New York, Central Rezervasyon >>

ABD – New York Ekonomik Uçak Bul

… tarihleri için uçak bilet rezervasyonu yapmak. Buradaki siteden kolaylıkla  uçak bileti satın alabilirsiniz. 2 Yetişkin olarak; Nereden kutusundan İstanbul, Türkiye (Tüm Havaalanları), Nereye kısmına da New York, Amerika (Tüm Havaalanları), gidiş tarihini 19/01/2018, dönüş tarihini de 30/01/2018 olarak seçtik ve ucuz bilet bul butonuna tıklayınca her şey dahil fiyatlar listelendi… Listeden TK1 Sınıfı: V Kalkış: 19.1.2018, 15:05 -Ataturk – İstanbul – Türkiye Varış: 19.1.2018, 18:15 – John F Kennedy – New York – Amerika şeklindeki seçeneği kendime uygun gördüm ve iki yolcuya ait adsoyad ve cinsiye bilgilerini girdim. İki yolcu için tüm vergiler dahil cebimden çıkan para yaklaşık 4500 TL..

Gerek konaklama (otel, daire) gerekse uçak bileti dahil ortalama bir tatil için 5 bin Avro yeterli olacaktır.. Bu harcamanın kişinin ihtiyacı, beklentisi ve seçimleri doğrultusunda daha fazla veya daha az tutara dönüşme ihtimalini gözardı etmeyiniz… Mutlu gezmeler…