Antalya Otelleri Yılbaşı Rezervasyonları

Antalya Otelleri Yılbaşı Rezervasyonları

12 Eylül 2018 1 Yazar:

Yeni yıl tatili için şimdiden planlama yapmak da fayda var. Kurlardaki yükseliş, gurbetçi vatandaşlarımız yanında yabancı turistlere yaradı. Antalya otelleri doluluk oranları bu yıl sevindirici. Öte yandan yerli turist olarak aynı avantaja sahip olduğumuz söylenemez. Kur artışı ne yazık ki yerli turistleri olumsuz etkiliyor.

Yılbaşını Antalya’da geçirmek isteyen okurlarımızın şimdiden planlarını yapmaları, bütçeleri açısından faydalı olacaktır. Almanya başta olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerinden yılbaşı için Antalya’ya gelecek turistlerin de rezervasyonlarını yapmaları hem daha ekonomik hem de daha çok seçenek içerecektir. Antalya otelleri için avantajlı rezervasyon için yazımızın en altında bulunan Antalya Fırsat otelleri arama kutusunu kullanabilirler…

Geliri Avro olan Almanya’da yaşayan vatandaşlarımız bu dönemde Antalya’ya yoğun ilgi gösterdi. Turizm gelirleri özellikle bu dönem için çok önemli.  Bu noktada yükselen taleplerle beraber otel şikayetlerinde de artışlar görülüyor.

Otel Şikayetleri

Otel Bul sitesinin   Otel Şikayetleri Nereye ve Nasıl yapılmalı?  başlıklı yazısına yoğun otel şikayetleri geliyor.  Yazıda belirtildiği gibi otel müşterileri tarafından yapılan şikayetler hızlı bir şekilde işleme alınıyor. Konaklama tesisleri hakkındaki şikayetler için Kültür ve Turizm Bakanlığı İletişim Merkezi Alo 176 hizmet veriyor. Yerli ve yabancı turistlerin, otel ve diğer tesislerle ilgili olası şikayetleri yanında öneri ve görüşleri de dikkate alınıyor.
Alo 176 İletişim merkezi, dış ülkelerden gelen turistlerin ülkemizle alakalı problemleri, şikâyetleri Türkçe,İngilizce, Rusça ve Arapça olarak yanıtlanmakta.

Son dönemde artan otel şikayetleri için sitemizde yorum yapmanın dışında bakanlığın sunduğu “Alo 176” İletişim Merkezini de mutlaka aramanızda fayda var. Merkezin bilgilendirme işlevi de önemli. Bulunduğunuz yer ile ilgili bilmek istediğiniz her konu hakkında hızlıca cevap almanız mümkün.

Alo 176 İletişim Merkezinden, Kültür ve Turizm Bakanlığı mevzuatında yer alan tüm konular hakkında bilgi alınabiliyor. Gerekli durumlarda ise İletişim Merkezi yetkilileri tarafından geri dönüş sağlanabiliyor.

AntalyaOtelBul