Antalya’daki En Popüler 20 Otel 

Antalya’daki En Popüler 20 Otel 

26 Ekim 2017 0 Yazar:

Denizin ve güneşin memleketi Antalya, şairin dediği gibi oteller şehri de… Otelleri birbirinden şöhretli Antalya’daki En Popüler 20 Otel nasıl belirlenecek, nasıl listelenecek? O da ayrı konu… Yazı ayrı, güzü ayrı ilkbaharı ve kışı… Sanki dört mevsimi, Vivaldi Antalya için yapmış… Tatilci kelimesi sanki gezgin olarak düzeltilmeli, Antalya için. Gez gez bitmeyip çoğalan bir şehir…  Antalya şehrinde bir tarafta maviliğin her tondaki yeni rengi diğer tarafta yeşilin bayram şöleni tadındaki sunumu….

İlçeleri ve kent merkezi ile her zaman yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri… Güneşin, denizin ve doğa yürüyüşlerinin popülaritesine kavuşan spor… Antalya’da spora duyulan ilgi her geçen yıl daha da artmakta. Özellikle golf ve futbol sahaları, kamp yapmak isteyen futbol camiasını  Antalya’ya çekmeye yetmektedir.  Golf tutkunlarının  vazgeçilmez şehri. Antalya’ya gittiğimizde nerede kalmalıyız? Sorusunun yanıtlarını bulmak kolay… Antalya’daki En Popüler 20 Otel için işler o kadar kolay değil. Onlarca lükse ve ihtişamlı otelin konuklarca ne kadar tercih edildiği her sezon değişiyor….

Antalya’da En Çok Tercih  Edilen Oteller

Antalya’daki En Popüler 20 Otel seçimi için kriter olarak belirlenen tabi ki konukların yoğun olarak tercih etmesi en önemli unsur. Hizmet kalitesi yanında özgün hizmet sunumu da önemli. Örneğin Denildiğinde şöyle bir bakacak olursak Çocuklarımız için özel koyu SPA merkezi ve çeşitli aktiviteleri ile Maxx Royal, golf sahası ve Selçuklu yapısı ile hem tarihi hem de spor sevenlerin tercihi olan Kempınskı The Dome, yine golf sevenlerin tercih ettiği golf kulüpleri ile golf oynayabileceğiniz Regnum Carya, uzun sahil plajı ve yemek kültürünün çokluğu ile Rıxos Premıum,  doğa içinde kalmayı tercih edenlerin mekânı olarak Glorıa Serenıty ilk akla gelenler… Yine çam ağaçlarının içerisinde kuş sesleri eşliğinde kalmak isteyenler için Nirvana, dalışı sevenler ve sakin bir tatil hayal edenler için Hotel Sonne de yüksek popülariteye sahip tesisler…

Tercih İçin Müşteri Yorumlarını Okuyunuz…

Antalya’da otel tercihinizi belirleyen unsur tabi ki bizlerin hazırladığı listeler olmamalıdır. Bahsi geçen oteller başta olmak üzere tüm oteller hakkında yapılan yorumları okumanın faydalarını göreceksiniz… Burada Antalya Otelleri hakkındaki yorumları okuyabilir, en uygun fiyatla rezervasyon yapabilirsiniz…

Antalya’daki En Popüler 20 Otel arasında Akra Barut Hotel, Aydınbey King’s Palace Spa& Resort, Alba Resort Hotel, Seven Seas Imperial, Royal Wings Hotel, Delphin Palace Hotel, Royal Dragon Hotel,  Paloma Beach Resort, Orka Club Hotel & Villas, Sherwood Breezes Resort, Delphin Diva Premiere, Concorde De Luxe Resort, Hotel Lara Beach, Hotel Baia Lara ve Hotel Viking Star otelleri de sayılabilir.

Sizler de konakladığınız tesisler hakkında bize yazabilir, yorumlarınızı yapabilirsiniz..


Booking.com