Antik Roman Palace Hotel

Antik Roman Palace Hotel

19 Şubat 2012 0 Yazar:

Alanya Oba Göl Mevkiinde Bulunan Antique Roman Palace oteli, 4 yıldızlı Alanya otelidir. Havaalanına 120 Km, Şehir Merkezine ise 2 Km uzaklıktadır. Otel denize Sıfırdır. 113 oda ve 307 yatak kapasiteli olan otel, A ve B adlı 2 bloktan oluşmaktadır A Blok’taki odalar 2 yataklı iken, B Bloktaki tüm odalar üç yataklıdır. A Blokta 1 tane bedensel engelli odası vardır. Bedensel engelliler için WC ve duş yeri bulunmaktadır. A Blokta Restaurant üzerinde yeşillik ve çiçeklerle dekore edilmiş bir Teras bulunmaktadır. Plaj 20 metre mesafededir. Otelin Plajı kum olup sahilde az miktarda çakıl taşı bulunmaktadır.Oturma ve Televizyon salonu Antik roman ve Greek tarzında dekore edilmiştir. Antik roman palas otel, sauna,masaj,hamam,spor salonu,su kaydırağı,yüzme havuzları,tropikal bahçe,çocuk klubü,emanet kasa ve masa futbolu gibi özelliklere sahiptir.

Antik Roman Palace HotelOtelde; Almanca,Rusça,İngilizce,Türkçe dillerinden haftanın 7 günü animasyon etkinlikleri yapılmaktadır.Spor salonu,plaj voleybolu,su sporları,spor animasyonu,masa tenisi,çocuk klubü(4-12 yaş arası),Türk gecesi,Canlı müzik,Çocuk diskosu,Şov geceleri,Yarışma ve skeçler mevcuttur.

Plaj barda yiyecek ve içecekler, Sauna,Masaj, Aromaterapi, Hamam, Otel doktoru (isteğe bağlı çağrılır), çamaşır yıkama ve ütüleme servisi, Kuru temizleme servisi,Emanet kasa,Masa futbolu ve su sporları ücrete tabidir.

Green barda tüm yiyecek,yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsizdir.Otelimizin plajında şezlong,şemsiye ve sünger minder yatak ücretsizdir.Fitness,Spor salonu,Plaj voleybolu,Masa tenisi ücretsizdir.

Çocuk Havuzu, Çocuk Club(4-12 Yaş), Çocuk oyun alanı ve bahçesi.

HERŞEY DAHİL;(2012)
Her şey Dahil Sistem 10.00 – 24.00 Saatleri Arasında Geçerlidir.

Antique Roman Palace Hotel İletişim Bilgileri:
Oba Göl Mevkii, Alanya – Antalya – TÜRKİYE Tel: +90 242 514 05 06 · Fax: +90 242 514 05 19