Apart Otel mi Dubleks Yazlık mı?

26 Ağustos 2015 0 Yazar:

Apart Otel mi Dubleks Yazlık mı?Tatil için kiralık yazlık‎ arayanların önünde bir çok seçenek bulunmakta. Dubleks veya tripleks evlerin yanında apart evler de öne çıkabilmektedir.
Tatil dönemlerinde, Antalya Kiralık Yazlık, Kuşadası Kiralık Yazlık ve Denize Sıfır Yazlıklar gibi ilanların yanında apart daireler, dubleks apart daireler gibi konaklama imkanları var. Dubleks ev mi apart daire mi kiralayayım sorusunu bu nedenle, bağımsız dubleks ev mi apart daire mi olarak sormak daha yerinde olacaktır. Her durumda da bu soruya verilecek yanıt, ailenin ihtiyacına ve tatil zevkine göre değişecektir. Üstelik bağımsız dubleks evler, ikili dubleks evler, apartman içinde dubleks daireler farklı ihtiyaçlara göre dizayn edilmiş yapılardır.

Antalya Apar Otel (Daire) Bul – Rezervasyon >>
Antalya, Kalkan, Fethiye, Didim, Milas ve aklınıza hangi tatil beldesi geliyorsa gelsin kiralık dubleks evler, 200-700 arasında değişen günlük fiyatlarıyla öne çıkıyor. Özellikle 3 oda ve 6 kişilik kapasiteleriyle tatil zevkleri uyan müşterilerine hizmet veren bir çok firma var. Ozel Havuzlu Villalar dan tutun da Ucuz yazlık dubleks ilanlarıyla otellere alternatif çözümler sunmaya çalışan firmaların, dubleks ev kira fiyatlarında da erken rezervasyon fiyat politikası uyguladığı görülüyor. Klasik arz talep olgusu da önemli bir etken fiyatlarda. Örneğin temmuz- ağustos aylarında fiyatlar biraz daha yüksekken mayıs, haziran ve eylül aylarında indirimler dikkat çekmektedir.
Antalya’da Villalar Fiyat ve Rezervasyon   <<  Luxury Vacation Antalya >>   << Helios Villa Russian Styl >>

Kiralık dubleks ev tercihinin önemli bir nedeni, skin ve ailece bir tatil olanağı sunmasıdır. Apart otel de de bu durum kısmen vardır ama dubleks evdeki rahatlığı daha azdır. Dubleks evlerde, aile bireyleri de olsa kişilerin özel alanları daha geniş olabilir. Dubleks kiralamadaki amaç zaten, ev konforunun, özelinin tatile de taşınmasıdır. Bu özel alanlar ne otellerde ne de apartlarda mümkün olmayacaktır.

Apart Otel mi Dubleks Yazlık mı, otel odası mı veya tatil köyü mü yoksa pansiyon mu tutalım, sorularının yanıtı kişilerin ekonomik durumlarına daha çok bağlıdır aslında. Bunun yanında erken rezervasyon yoluyla son derece lüks otellerde konaklama maliyeti de epeyce düşebilir. Bu noktada ise tatile giden insanların sayış, önemlidir. İki kişilik bir tatil planında bizce kesinlikle erken rezervasyon avantajı ile lüks oteller tercih edilmelidir. Yine küçük çocuklu aileler de ücretsiz olması veya indirimler nedeniyle, en popüler otelleri bile tercih edebilirler.

Otel Bul olarak sizlere, otelleri tanıtıyor, sizlerin yaptığı otel yorumlarına yer veriyor ve otel şikayetleriniz için platform olmaya çalışıyoruz. Siz de yaşadığınız olumlu olumsuz konaklama tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz… Apart Otel mi Dubleks Yazlık mı? Başlığı altında yorumlarınızla katkı sunabilirsiniz…

E-posta adresimiz otelbul.org@gmail.com dur…