Apart Otel mi Kiralık Ev mi?

Apart Otel mi Kiralık Ev mi?

2 Haziran 2014 0 Yazar:

Orta gelir düzeyine sahip, sakin bir tatil anlayışına sahip tatilcilerin tercih ettiği iki konaklama alternatifi öne çıkar. Bunlardan en rahat ve yaygın olanı ise Apart oteldir. 4 kişilik aileler için apart otel yanında aylık veya 15 günlük kiralık ev bulma seçenekleri de ekonomik özellik taşır. Datça’da Apart otel fiyatları, pansiyon maliyetine yaklaşık olarak eşittir. Tatil planı yaparken öncelik ekonomik durumsa yani bütçe ön plandaysa elbette ki erken rezervasyon önemli bir indirim sağlayabilir. 4 yıldızlı bir otelin maliyeti de bu durumda yaklaşık olur.
Yine Didim, Alanya gibi yerler başta olmak üzere belde merkezlerine yakın, denize nisbetten uzak yerlerde ev kiralamak ta mümkün.

Gerek Apart Oteller gerekse kiralık evlerde kalan Otelbul.org ziyaretçilerine tavsiyemiz, buraların iletişim bilgilerini almaları, başka tatilcilere referans olmak amacıyla kısa bir tanıtım yazısıyla göndermeleridir. Yine Otel Ekle bölümünden sitemize eleştiri ve yorumları gönderebilirler.

Apart otel sahipleri ve yöneticileri de kısa tanıtım yazılarını ücretsiz olarak sitemizde yayınlayabilirler.
Apart Otel mi Kiralık Ev mi? Sorusuna yanıt olabilecek yorum, eleştiri, şikayet ya da olumlu izlenimlerinizi bekliyoruz…

Otel Ekle, Kiralık Yazlığını Duyur, Apar Otelini Tanıt… Hepsi bedava!!!!