Aradığınız Otel Olsun!..

Aradığınız Otel Olsun!..

14 Eylül 2018 0 Yazar:

Otel Bul, herhangi bir şekilde tanıtımını yaptığı konaklama tesisi ile ilgili güncel bilgi adına söz konusu tesisleri izlemeyi sürdürüyor.  Gezi, otel ve tatil kavramları için geçerli olan en temel unsurun güven olduğunun bilinciyle. Bu nedenle okurlarımız tarafından gelen şikayetleri değerlendirerek, gerektiğinde tesisin tanıtım yazısını kaldırmaktayız. Daha çok otel müşteri yorumu demek daha nitelikli otellere ulaşan insan sayısının artması demek… Otel Bul, tam da bunu yapmak istiyor.

Sitemiz ticari bir site olmadığı için ancak sponsor ve reklam gelirleriyle şimdiye kadar ömrünü sürdürmüştür..

Otel Bul “Aradığınız Otel Olsun!..” sloganıyla daha geniş kesimlere hitap etmek için tanıtım yazılarını kabul etmeye başladı…  Otellerin, bu taleplerini aşağıdaki iletişim formunu kullanarak göndermesi yeterlidir..
[contact-form][contact-field label=”İsim” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-posta” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”İnternet sitesi” type=”url” /][contact-field label=”Mesajınız (Tanıtım metni, teklifiniz, süre, istekler vs…)” type=”textarea” /][/contact-form]