Aristo Butik Otel

22 Ağustos 2012 1 Yazar:

Butik oteller, ülkemizde giderek yaygınlaşmaktadır. didim bölgesindeki butik otelleri tanıtmaya devam ediyoruz. Aristo Butik Otel, Didim’de Altınkum plajına 80m mesafede bulunmaktadır. Adını altın rengi kumundan alan Mavi bayraklı Altinkum plajı avantajı sunan Aristo Butik Otel; Adnan Menderes Hava Limanı 140 km, Terminale 2 km, 1. oteller bölgesi, Altınkum Plajına 75m uzaklıktadır. Şehir Merkezine Uzaklığı 1.5 Km olan otelin Altınkum plajına uzaklığı 75 m dir. Aristo Butik Otel, Herşey Dahil Konaklama Tipi (09:00-23.00 saatleri arasında; alkoll ve alkolsüz yerli içecekler dahildir.) ile hizmet vermektedir. Didim’deki butik otellerden biri olan Aristo Butik Otel hakkında yorumları bekliyoruz. Aristo Butik Otel odaları, Aristo Butik Otel fiyat, Aristo Butik Otel erken rezevasyon ve Aristo Butik Otel şikayetleri ile Aristo Butik Otel nasıl sorularına yanıt olacak yorumlarınızı bekliyoruz. Aristo Butik Otel yetkilileri ayrıca mail atarak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirler. Aristo Butik Otel 2012 yılı duyuru ya da kampanya haberleri için yorum sayfamızı da kullanabilirler. Adnan Menderes hava limanına yakın sayılabilecek konumuyla Aristo Butik Otel, yerli ve yabancı turistler için uygun seçim gibi duruyor.

Aristo Butik Otel Odaları:
Aristo Butik Otel, 28 oda ve 60 kişi kapasitesinde olup, double, iki, üç ve dört yataklıdır. Ayrıca isteğe göre ücretsiz  olmak şartıyla bebek yatağı da odalara konulmaktadır.
Aristo Butik Otel, bütün odalarda uydu LCD tv,wireles Internet (ücretsiz)saç kurutma makinası,duş,sıcak su,balkon ve telefon hizmeti sunmaktadır.

Aristo Butik Otel İletişim
Altınkum mah. 6.sok. no 20
Didim/Aydın/Türkiye
www.otelaristo.com
Tel: 0256 813 3037
Fax: 0256 813 3038

www.otelbul.org olarak sadece Didim’deki değil, tüm ülkemizdeki Butik otel bilgilerini paylaşmak isteriz. Butik Oteller kategorisinde, ülkemizdeki bütün Butik otelleri tanıtmak istiyoruz. Tamamıyla ücretsiz ve üyelik gerektirmeden otel, motel, apart otel ve Butik otel tanıtımı yapmaya devam ediyoruz.