Arjantin’de Düş Gibi Tatil ve Llao Llao Hotel

Arjantin’de Düş Gibi Tatil ve Llao Llao Hotel

10 Şubat 2019 0 Yazar:

Llao Llao Hotel hakkında konuşmadan önce Arjantin’den söz etmek yerinde olacak... Che Guevara, Eva Peron, Diego Maradona ve Lionel Messi’nin ülkesi Arjantin, Güney Amerika Kıtası’nın güneyinde bulunmakta… And Dağları ve Atlas Okyanusu arasında uzanan, kıyı şeridinin uzunluğu 4989 km’lik uzunluktaki bir kıyı şerine sahip ülke, dünyanın en büyük topraklarına sahip 8. devlettir. Başkent Buenos Aires, Amerika kıtasının Paris’i olarak nitelendirilir.

Llao Llao Hotel

Arjantin tam bir futbol ve tango ülkesidir. Dünyanın gelmiş geçmiş en önemli futbolcularından Maradona ve Messi Arjantin’lidir. Boca Juniors ve River Plate futbol kulüpleri arasındaki çekişme, dünyanın en büyük derbisi olarak bilinir. Arjantin Milli takımı için tangocular deyiminin kullanılması Arjantin’de tangonun yeri ve önemini anlatmaya yeterlidir. Arjantin’e gideceklerin Arjantin bifteğinin tadına bakmalarını öneririz. Tabi ki Arjantin seyahati yapacakların; Buenos Aires, Rosario, Mar del Plata, Patagonya, Salta, Puerto Iguazu, Cordoba, ve Mendoza gezisine vakit ayırmalarında fayda var.

Arjantin’e ilk kez gideceklerin tur tercihi doğru olabilir. Daha önce gidenler için buradaki otelleri incelemeleri yerinde olacaktır. Bu otellerden, birinci sınıf otel nitelemesini hak eden Llao Llao Hotel hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz…

Llao Llao Hotel & Resort, Golf-Spa tesisi, Cerro Lopez ve Tronador Dağ zirvelerinin yanı sıra Moreno ve Nahuel Huapi Gölleri ile çevrili olan bu oteldir. Llao Llao Hotel’de golf severler için 18 delikli golf sahası vardır. Doğa yürüyüşü, dağ bisikleti ve kayak gibi açık hava etkinlikleri yanında bir çok kaliteli hizmet sunumu vardır.

Llao Llao Hotel & Resort, Golf-Spa

Llao Llao, Catedral Kayak Merkezi’ne 20 km, Bariloche şehir merkezine 25 km ve San Carlos de Bariloche Havaalanı’na ise 35 km uzaklıktadır.

Llao Llao Hotel hakkında detaylı bilgiler ve rezervasyon için tıklayınız…