Bellek’teki En Popüler Oteller Hangileridir?

Bellek’teki En Popüler Oteller Hangileridir?

24 Ekim 2017 0 Yazar:

Bellek’teki En Popüler Oteller listesi hazırlarken tüm 5 yıldızlı otellere hatta bazı 4 yıldızlı otellere ve tatil köylerine haksızlık yapmak mümkün. Hemen tüm Belek otelleri gerçekten ilgiyi ve beğeniyi hak ediyor.

Sahili, güneşi ve denizi ile Akdeniz’in incisi Antalya’nın en güzel yeri Belek. Belek denince oteller, alışveriş merkezleri, doğa sporları belki de en önemlisi golf sahaları aklımıza gelmektedir. Bunun yanı sıra farklı tatları alabileceğiniz reçelleri ve tarihi yerleri ile tam bir tatil merkezimizdir. Deniz kenarında gezerken stresinizi atabileceğiniz, bunun yanında kendine özgü yemeklerin tadına varabileceğiniz tatil merkezinde, kurulan halk pazarında doğal ürünlere ulaşmanız mümkündür. Belek dönüşü alışveriş için halı ve kilim çok uygundur. Yine hediyelik seçimi için bir çok seçenek mevcuttur.

Bellek’teki Saat KulesiBooking.com


Belek’e gittiğiniz zaman saat kulesi tam belde merkezinde size zamanın ruhunu yaşatacaktır.  Turizm ve spor beldesi olan Bellek’te,  ünü sınırları aşan birçok otel bulunmaktadır. Her bütçeye uygun olan Bellek’teki en popüler oteller arasından seçimizi yapabilir, aşağıdaki otel arama sisteminden müşteri yorumlarını okuyabilir ve anlık fırsatları değerlendirerek rezervasyon yapabilirsiniz. Belek otelleri sadece fırsatları ile değil müşterilerine özel etkinlik ve kampanyalarla da öne çıkmaktadır. Örneğin Rixos Premium Belek farklılık yaparak limuzinle müşterilerini konaklayacakları yere taşımaktadır. Farklı ülkelerin lezzetini mutfağında barındıran, özel aşçınızın olabileceği rahatlığınız için her türlü imkânı sunmaktadır.

Huzur, Sağlık, Mutluluk

Bellek’teki en popüler oteller arasında bulunan Adam&Eve Otel, Alman Gala dergisince en iyi oteller arasında seçilmiştir. Villa türü odaları ile göz kamaştırmaktadır. Bunun yanında sağlık ve rahatlamak isteyen müşterilerine sunduğu SPA, taş kum terapisi ile hem tatil hem de huzur sunmaktadır. Ela Quality Resort’te hiçbir şeye karışmadan temin edeceğiniz özel hizmetkârlarınız yapmaktadır. Calista Luxury Resort villa türü, özel yardımcı elemanları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Gloria Golf Resort büyük ve 45 delikli özel golf sahası ile hizmet vererek spor sevenlerin hem tatilini yapacakları hem de golfun tadına varacakları bir tatil hale getirmektedir.