Bera Otel Alanya

Bera Otel Alanya

16 Şubat 2012 0 Yazar:

Bera  Otel Alanya, 5 Yıldızlı bir Antalya otelidir. Bera Alanya yeşil alanları ve sahili ile 25.000 m2 alanın üzerine kurulmuştur.
Antalya Havaalanı’na 120 km, Antalya Merkeze 130 km, Alanya’ya 11 km ve Konaklı ‘ya 3km uzaklıktadır.
Bera Otel Alanya Oda Tipleri
Banyo (küvetli), Merkezi Klima, Direkt Telefon, Satelite TV ve Müzik Kanalları, Minibar, Elektronik özel Kasa, Saç Kurutma makinesi, Elektronik kapı kilidi, Kapı Zili, Büyüteçli ışıklı Ayna, LCD TV, Gece Lambası, Seccade
Bera Otel Alanya Standart Odalar
 240 standart odamızdan her birinde, standartların üzerinde bir tatilin keyfini süreceksiniz. Rahatınız için 42 m² den başlayan odalarımızda çift kişilik ve tek kişilik iki yatak, kapı zili ve elektronik ikaz sistemi, balkon, oturma grupları, yatak başı gece lambası, büyük elbise dolapları ve tüm banyolarda muhtelif kullanıma yönelik dolap, mini bar, klima, merkezi ısıtma sistemi, telefon, kasa, büyük ekran LCD TV, uydu yayını, şemsiye, orijinal ebru tablolar, dijital ve uzaktan kumandalı termostat, yağmur duş ve termostatik batarya, saç kurutma makinesi, baskül ve küvet bulunmaktadır.Bera Otel Alanya Bera  Otel Alanya Connectin Oda
Birbirinden bağımsız, 2 ayrı kapı girişli, 2 ayrı banyolu, ara bağlantılı bir oda…
Bera  Otel Alanya Aile Odaları
Ara kapı sayesinde, birbirinden bağımsız iki ayrı oda mantığıyla tasarlanmış 69 adet aile odası…

Bera Otel Alanya Junior Suit Odaları
İki yatak odaklı, iki banyolu, jakuzili, ayrı bir duş bölümlü, giyinme odalı, yazıcı, tarayıcı, faks ve fotokopi makinesi olan 10 adet junior suit…

Bera  Otel Alanya Senior Suit Odalar
2 oda 1 salondan oluşan Senior suitlerin ebeveyn odasında çift kişilik yatak, tv, ayrı bir banyo(jakuzili) bulunmaktadır. Salonun haricinde 2 single yatak, tv ve banyonun bulunduğu bir oda mevcuttur.

Bera  Otel Alanya Grand Suit Odalar
Grand suitler 3 oda bir salon olarak tasarlanmış. Girişte oturma grubu, sehpa ve tv çocuk odasında 2 single yatak, 3&rsquolü kanepe, ayrı bir banyo ve tv bulunmaktadır. Ebeveyn odasında çift kişilik yatak, kanepe, sauna ve jakuzinin bulunduğu suitte ayrıca hizmetli odası mevcuttur.

Bera  Otel Alanya Kaptan Köşkü Kral Dairesi
400 m² lik dairede iki farklı yatak odası, çocuk odası, toplantı odası, mutfak, çift banyo-wc, giyinme odası, sauna ve jakuzi bulunuyor.
Bera  Otel Alanya Engelli Odaları
4 adet engelli odası bulunmaktadır. Bedensel engelli konuklar için özel olarak donatılmış 4 bedensel engelli odası mevcuttur.