BODRUM GÜMBET YILDIZ OTEL

4 Ağustos 2009 0 Yazar:

Yıldız otel; tarih, deniz ve güneşin iç içe olduğu bol oksijenli temiz havası ile  turizm cenneti Bodrum’a yanlızca 3km, denize 300m, barlar sokağına 100m. Uzaklıktadır. Tesise çok yakın mesafedeki Gümbet koyu her türlü su sporlarına açıktır. 3km uzunluğunda doğal kumsalı bulunan plajında deniz zevkini tatmak olanağını bulabilirsiniz. Denizin mavisi ile doğanın yeşilini bir arada görmenin hazzı içinde; Türk, İngiliz, İtalyan mutfağı tatlarıyla geçireceğiniz bir yaz tatili sizi dinlendirerek gençleştiricektir.
Yıldız otel; Bodrum’a özgü mimarisi ile 40 oda, 100 yatak ve her odada, banyo, daimi sıcak ve soğuk su,telefon, klima, uydu-anten TV , Restaurant, Bar, Snack Bar, Yüzme Havuzu ve otoparka sahiptir.

Yıldız otel is located 300m from the seashore, 100m to bar street and 3km from Bodrum, the vacation paradise famed for history, sea, sun and oxygenrich air. We are very near to Gümbet bay, where all water sports and pleasures of the sea canbe enjoyed along a 3km long sandy beach. A summer holiday spent with us, whereblue sea mingles with nature’s green, willrelax, Turkish, Italian and English cuisines, refresh and reinvigorate you.
Yıldız Otel is at your service with its characteristic architecture to Bodrum. We offer you 40 comfortable rooms (100 beds), each with private toileand shower with continuous hot and cold water,telephone, air-condition, satellite antenna – TV, Restaurant, Bar, Snack Bar, Swimming pool, car park

Contact

Gümbet Bülent Ulusu sok. no: 6
Bodrum City, Turkey