Bodrum’da Gezilecek Yerler

Bodrum’da Gezilecek Yerler

24 Mayıs 2014 0 Yazar:

Bu yaz Bodrum’a gidelim ama Bodrum’da Gezilecek Yerler nerelerdir diyenlerdenseniz bu kısa ve öz yazıyı okuyunuz.
Ülkemizin en güzel turistlik yörelerinden birisi Bodrum yarım adasıdır. Bodrumun her köşesi keşfetmenizi bekleyen güzelliklerle doldur. Bu yüzden bu yarım adayı her türden tatil sever en özel ve en gözde tatil yörelerinden birisi olarak kabul etmiştir.

Bodrum dünyanın en popüler yerlerinden biri olunca gezilmeyecek tek sokağı, kalesi, koyu, plajı, eğlence mekanı olmaz. Bodrum’da gezilecek yerler değil de Bodrum’da gezilmeyecek yerler başlıklı bir yazı yazılsa iş çok da zorlaşır. Her köşesi tabiat zenginliği, her köşesi eğlence merkezi ve her köşesi masmavi denizin esintisi..

Bodrumun sembollerinden birisi olan bodrum kalesini mutlaka gezmenizi tavsiye ederim. Zira bölgede en çok ziyaret edilen tarihi yapıların başında bu güzel kale gelir. Bodrumda mutlaka görün diyebileceğimiz bir diğer eşsiz güzellikteki mekan ise Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesidir. Bu müze kendi türünde dünyanın en büyük ve en özel müzelerinden birisidir. Müzenin aldığı ödüller için ikinci bir müze açılsa yeridir diyebileceğimiz kadar çok takdir görmüş ve ödül almıştır.

Bodrum’da Gezilecek Yerler başlıklı yazıyı okuyanlar en çok, Bodrum’daki oteller yazısını okudular…
Aşağıdaki bağlantıları tıklayarak, Bodrum’da fırsat otelleri, popüler ve çok beğenilen tesisleri görebilir yorumları okuyarak Rezervasyon yapabilirsiniz..

En Popüler 10 Bodrum Oteli

Bodrum’da Oteller Dolu mu?

 

Bodrum’da Bütçenize Uygun Otel Bulmak