By Pablo Alabanda Hotel

By Pablo Alabanda Hotel

30 Temmuz 2013 1 Yazar:

By Pablo Alabanda Hotel ByPablo Alabanda Hotel, Bodrum şehir merkezine yaklaşık 18 km, Milas-Bodrum Havalimanı’na ise 45 km uzaklıkta bulunmaktadır. Otelin ücretsiz özel otoparkı vardır. Bodrum’un Türkbükü bölgesi her zaman çok popülerdir. By Pablo Alabanda Hotel, Göltürkbükü mevkiinde olup sahile sadece birkaç adım mesafededir. By Pablo Alabanda Hotel tesislerinde açık yüzme havuzu ve spa olanakları bulunmaktadır. Klimalı konaklama birimlerinde düz ekran TV ve minibar mevcuttur. Hotel’in odaları modern bir dekorasyona sahiptir. Her odada saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleri içeren özel banyo vardır. Süitlerin terası güneşlenebilmeye çok uygundur ve şezlonglarla, şemsiyelerle donatılmıştır.
Hotel By Pablo Alabanda’da; havuz restoran, lobi restoran ve çatı restoranın yanı sıra Ege mutfağından zengin seçenekler sunan ve denize ulaşan bir iskele üzerinde bulunan iskele restoran da yer almaktadır. Restoranlarda Akdeniz mutfağından lezzetler, deniz ürünleri yemekleri ve şefin spesiyaliteleri sunulmaktadır.

Hotel By Pablo Fiyatlar ve Rezervasyon >>

By Pablo Alabanda Hotel’de Spa olanakları arasında sauna ve masaj hizmetleri bulunmaktadır. Ortak kullanıma açık alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır.

“By Pablo Alabanda Hotel” İletişim:
Gölköy Yalı Mah. 36. Sokak No: 6
Göltürkbükü – Bodrum – TÜRKİYE