Cavedeluxe Otel

6 Ocak 2012 0 Yazar:

Cavedeluxe Otel Kara Yolu İle İle Ulaşım
Nevşehir’ e 13 km uzaklıkta bulunan Cavedeluxe, Ankara’ya 290 km uzaklıktatır. İstanbuldan, Cavedeluxe Otel Kara Yolu İle İle Ulaşım mesafesi ise 750 km’dir. Otobandan Ankaraya varınca Adana istikametini takip edip Aksaraya dek geliniz. Nevşeheri’e dönünüz. Nevşehirden itibaren Ürgüp tabelaları ile devam ediniz. Ürgüp’e 5 km kala Ortahisar tabelasını göreceksiniz. İlk sağa giriniz. Kasabaya girince Cavedeluxe levhaları sizi otele götürecektir.
Cavedeluxe Otel Oda Tipleri
Pasha Suit, Cave Deluxe , Stone Deluxe ve Junior Cave adlı 4 tip oda bulunmaktadır.
Pasha Suit
Bir yatak odası ve bir oturma odasından oluşan Pasha Suit odamızda yatak odası kaya içine oyma olup, oturma odası kemerli taş yapıdır. 60m2 büyüklüğündedir. Şömine, Jakuzi ve Ayrı Duş,
Saç kurutma makinesi, Merkezi ısıtma, Büyütücü Ayna,Telefon, Mini bar, Kettle ve çay kahve seti, LCD TV- yerli yabancı TV yayını, Şemsiye, Yüksek kalite havlu bornoz seti,
VCD & DVD Oynatıcı ve Ücretsiz Internet Bağlantısı

Cavedeluxe Otel
Cavedeluxe Otel Hava Yolu İle Ulaşım

Havayolu ile yaz-kış her gün İstanbul ve Ankara’dan Kayseri’ye uçabilirsiniz. Ayrıca Nevşehir e yüksek sezonda yoğun olarak direk uçuşlar yapılmaktadır. Kayseri Havaalanı – Cavdeluxe arası mesafe 80 km.dir. Nevşehir Havaalanından bu mesafe ise 50 km.dir. Cavedeluxe otel uçuş bilgilerinizi bildirdiğinizde, Pegasus Airlines ve Turkish Airlines ile yapacağınız uçuşlarda size transfer hizmeti sunmaktadır.

Cavedeluxe Otel Fiyatları
Otel dönemlere göre fiyat indirimleri ve kampanyaları yapabilmektedir. Cavedeluxe Otel Rezervasyon ve fiyat bilgileri için www.cavedeluxe.com sitesini ziyeret edebilirsiniz.

Cavedeluxe Otel / Tahir Bey sok.
No: 14 Ortahisar / Ürgüp / Nevsehir / Türkiye
Tel: +90 384 343 33 93 Fax: +90 384 343 33 94
e-mail: info@cavedeluxe.com