Club Blue Dreams

Club Blue Dreams

27 Şubat 2012 0 Yazar:

Club Blue Dreams Tatil Köyü, Bodrum merkezine 10 km, Bodrum-Milas havaalanına ise 23 km. uzaklıkta bulunmaktadır. Tesis, Bodrum  Zeytinli Kahve’ de, denize sıfır 70 dönüm yeşil alan üzerinde kurulmuş, 700m. uzunluğunda özel sahil şeridine sahip, 5 yıldızlı bir tatil köyüdür. Club Blue Dreams,  özgün mimarisi, doğa harikası manzarası, yemyeşil bahçeleri, ile göze çarpan bir tatil merkezi.

Club Blue Dreams Ücretsiz Hizmetleri
Saat 07:30 ile 24:00 arasında; tüm yiyecek , alkolsüz ve yerli alkollü içecekler, İtalyan, balık, Türk ve Çin restoranlarında 7 günlük kalış süresince bir kere rezervasyonlu akşam yemeği, Türk hamamı, aquapark, jakuzi, fitnes, mini club, kano, animasyon aktiviteleri, kara sporları, havlu ve şezlong, otopark.

Club Blue Dreams Ücretli Hizmetleri
Club Blue DreamsTatil köyünde ücretlendirilmiş hizmetler şöyle sıralanmış:
Sauna, masaj, thalassotherapi, Fin Hamamı, ithal içecekler, şişeli içecekler, minibar, dondurma, taze meyve suları, oda servisi, kasa, tenis dersi, tenis aydınlatma, bebek bakıcısı, doktor, telefon, internet, çamaşırhane ve ütü, motorlu su sporları, deniz bisikleti, dalış okulu.

Tesiste 24 saat sağlık hizmetimiz bulunmaktadır. Doktor muayenesi ücretlidir.

Blue Dreams – Bodrum – Blue Dreams minibüs servisimiz bulunmaktadır. Servis saatleri ile ilgili resepsiyondan bilgi alabilirsiniz. Servis ücretlidir.

Club Blue Dreams iletişim Bilgileri

Zeytinli Kahve Mevkii
BODRUM – TURKEY

Tel: +90 (252) 337 11 00 pbx
Fax: +90 (252) 337 11 19

e-mail: info@clubbluedreams.com