Cornelia Diamond Golf Resort

Cornelia Diamond Golf Resort

16 Mart 2014 0 Yazar:

Cornelia Diamond Golf ResortDünyanın sayılı tatil mekanlarını barındıran Antalya ve bölgesi yerli ve yabancı turislerin gözdesidir. Antalya’ya bu özelliği katan unsurlar arasında konaklama yerlerinin de payı vardır.
Diamond All Inclusive konsepti içerisindeki Cornelia Diamond Golf Resort, Antalya Belek’te 5 yıldızlı bir oteldir. Şehir merkezine 45 km uzaklıktaki Cornelia Diamond Golf Resort & Spa, Belek İskele mevkiinde bulunmakta olup, Belek sahil şeridine sıfır konumda inşa edilmiştir… Antalya Hava limanina 35 km uzaktadır. 200.000 m2 alana kurulmuş 1200 yataklı otel, Standart odalarının yanısıra, değişik çeşitlerde suit odalar, direk havuz bağlantılı villalar ve direk havuz veya bahçe bağlantılı aile odaları ile hizmet vermektedir.Cornelia Diamond Golf Resort Plaj
Cornelia Diamond Golf Resort & SPA Rezervasyon için tıklayınız >>
Cornelia Diamond Golf Resort & SPA Odaları:
Standart Odalar, Bahçe Aile Odaları, Göl Aile Odaları, Golf Suitleri, Blue Suitler, Göl Evleri, Göl Villaları, Diamond Suitler ve Presidential Suite ler olmak üsere sınıflandırılmış.

 

 

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa, Antalya merkeze 45 km uzaklıkta 571 odalı bir tesistir.  Antalya Havaalanı’na uzaklığı35 km’dir. Plaja 5 dakikalık yürüme mesafesindeki otel oldukça yüksek oranda beğeni toplamakta ve talep görmektedir.  Aqua parkı ve 8 adet havuzuyla Cornelia Diamond ayrıca 250 metre uzunlukta bulunan özel bir plaja sahiptir.

Konuklara check-in sırasında bir kadeh şampanya ikram edilmektedir. Konuklar, interaktif LCD TV ile donatılmış ve 24 saat kesintisiz oda servisi sunulan şık odaların tadını çıkarabilirler. Bazı odalar bahçelere veya havuzlara özel erişim imkanına sahiptir.

Bu 5 yıldızlı golf tesisinde 9 adet restoran ve 10 adet bar bulunmaktadır. Golf sahası 2 km uzaklıktadır. Cornelia’da tenis, futbol, bilardo ve bowling oynamak da mümkündür.

Konuklar spa’da yorgunluk atabilir veya Cornelia’nın animasyon ekibi tarafından hazırlanan günlük etkinliklere katılabilirler. Ayrıca, çok sayıda su sporu çeşidinin yanı sıra her gece konserler ve şovlar düzenlenmektedir.

Cornelia Diamond Golf Resort Fiyat Bilgisi, Müşteri yorumları ve anında rezervasyon için tıklayınız >>