Dedeman Gaziantep Hotel

6 Aralık 2011 0 Yazar:

Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center
Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center
Dedeman Gaziantep Hotel, 4 değişik oda tipiyle konuklara hizmet veriyor. Bunlar
Superior Oda, Executive Oda, Deluxe Süit ve Junior Süit odalar..
 Superior Odalar:
Direkt telefon, minibar,elektronik kasa, elektronik kapı kilit sistemi, oda servisi, ücretsiz kablosuz internet, LCD ekran TV, uydu yayını, Pay TV, merkezi ısıtma soğutma sistemi, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, duman-yangın detektörü bulunmaktadır.
Executive Oda:
Otel bünyesindeki 24 Executive odada ücretsiz gazete, DVD player, çay ve kahve makinesi, ütü ve ütü masası, turn down servisler var. Executive Lounge’da hızlı check-in, hızlı check-out imkanı ve Executive  Lounge’dan yararlanan konuklar sekreterlik hizmetleri, ücretsiz board meeting room (8 kişilik), her gün yemek ve içecek ikramları ve lostra  servisinden de faydalanıyor.
Deluxe Süit:
Otelin bu odalarında direkt telefon, minibar, elektronik kasa, elektronik kapı kilit sistemi, 24 saat oda servisi, ücretsiz kablosuz internet, LCD TV, interaktif TV, Pay TV, uydu yayını, merkezi ısıtma/soğutma sistemi, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, duman-yangın dedektörü gibi hizmetler bulunmaktadır. Junior süitte
konaklayanlar, ücretsiz gazete, DVD player, çay ve kahve makinesi, ütü ve ütü masası, turn down servislerden faydalanılabilir.
Junior Süit:
Dedeman Gaziantep Hotel Junior Süit odalarında,  direkt telefon, minibar, elektronik kasa, elektronik kapı kilit
sistemi, 24 saat oda servisi, ücretsiz kablosuz internet, LCD TV, interaktif TV, Pay TV, uydu yayını, merkezi ısıtma/soğutma sistemi, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, duman-yangın dedektörü gibi hizmetler bulunmaktadır. Junior süitte konaklayanlar, ücretsiz gazete, DVD player, çay ve kahve makinesi,
ütü ve ütü masası, turn down servislerden faydalanılabilir.

Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center
İletişim Bilgileri:

Adres:
Nesimi Mahallesi Gaziantep Caddesi No:160 Aktoprak | Gaziantep
Rezervasyonlar: +903422116600
web: www.dedeman.com