Dedeman Konya & Convention Center

5 Aralık 2011 0 Yazar:

Dedeman Konya Otel
Dedeman Hotel 45. yılında %45 indirim kampanyası uyguluyor. Dedeman Aleppo, Dedeman Ankara, Dedeman Antalya, Dedeman Damascus, Dedeman Diyarbakır, Dedeman Gaziantep, Dedeman İstanbul, Dedeman Kapadokya, Dedeman Konya Dedeman Ski Lodge, Dedeman Palmyra, Dedeman Park Antalya, Dedeman Plovdiv, Dedeman Diyarbakır, Dedeman Urfa, Dedeman Sofya, Dedeman Tashkent, Dedeman Zonguldak, Dedeman Rize ve Dedeman Palandöken Hotelleri ile Dedeman tam tamına %45 indirim sunuyor.

Dedeman Konya & Convention Center
10 konferans salonu, 1500 ve 700 kişilik sütunsuz, bölünebilen 2 balo salonu ile bölgenin en büyük kongre merkezine sahiptir.Dedeman Konya oteli, Life Style Sağlık ve Spa Merkezi, Roof Restaurant ve Bar, Ana Restaurant, Lobi Bar ve Pastane’si ile misafirlerine hizmet sunmaktadır. Konya merkezine yürüme mesafesinde, Sille kavşağı mevkiinde, havaalanına 14 km uzaklıkta bulunan Dedeman Konya Hotel & Convention Center, Orta Anadolu’nun uluslararası standartlarda ve 5 yıldızlı en büyük kongre merkezli şehir otellerinden biridir. 31’i deluxe, 14’ü premier, 4’ü süit, 1’i royal süit ve 1’i kral dairesi olmak üzere toplam 206 oda bulunmaktadır.

Dedeman Konya Hotel’de, oda tiplerine göre özellikleri ise şöyle:
Superior Oda: Superior odalar, 32 m2 olan olup merkezi ısıtma ve soğutma, direkt telefon, mini bar, LCD ekran TV, saç kurutma makinesi, elektronik kasa, elektronik kapı kilit
sitemi, kablosuz internet hizmeti, duman dedektörü ve sprinkler bulunmakta.

Deluxe Oda:
Deluxe odalarda, merkezi ısıtma ve soğutma, direkt telefon, mini bar, LCD ekran TV, saç kurutma makinesi, elektronik kasa, elektronik kapı kilit sitemi, kablosuz internet hizmeti, ütü ve ütü masası, çay ve kahve makinesi, hidro masajlı küvet, duman dedektörü ve sprinkler bulunmaktadır.
Junior Suite
60  m²’lik Junior Suite oda , su ısıtıcısı, çay-kahve düzeni, jakuzili küveti, ütü  ve ütü masası, jaluzili şık banyosu ve oturma grubuyla öne çıkıyor.

Aile Odası:
57  m²’lik Aile odaları, ailelerin vazgeçilmezi. İçeriden bağlantılı 2 ayrı odayla,  tıpkı evinizdeki gibi çocuklarınıza yakın; ama kendinize ait özel alana sahip olma imkanı. 2 ayrı tuvalet ve banyonun olduğu bu odaların bazılarında teras da bulunmaktadır.

Deluxe Suite
Dedeman Konya Hotel & Convention Center’ın 65 m² büyüklükteki suit odaları, çay – kahve düzeni, jakuzili küveti, ütü ve ütü masası, oturma salonu ve oturma grubu ile göz dolduruyor

Executive Oda:
Konya otelinde bulunan 11 adet executive oda, hem iş hem de turistik amaçlı uzun dönem seyahat eden konuklara özel tasarımlarıyla superior odalardan ayrılmaktadır. geniş ve konforlu odalarda günlük çay, kahve, su ikramı mevcut olup, bu odalarda konaklayan misafirler,  15. katta yer alan Executive Lounge’da gazetelerini okuyarak kahvaltılarını yapabilmekte, öğlen ve akşam sunulan ikramlardan faydalanıp limitsiz yerli içki
ayrıcalığı ile hoşça vakit geçirebilmektedirler.

Dedeman Konya İletişim

Isparta Beyşehir Yolu, Sille Kavşağı Özalan Mahallesi 42080 Selçuklu – Konya
Telefon:+90 (332) 221 66 00Faks:+90 (332) 221 66 46
Elektronik posta:konya@dedeman.com
Genel Müdür – Recep Altınok recep.altinok@dedeman.com