Doruk Otel

18 Ocak 2012 0 Yazar:

Ilgaz Doruk Otel Ulaşım:
Çankırı – Katamonu yolu üzerinde, karayoluna 700m mesafede milli park sınırları içerisinde yer almaktadır. Ilgaz Doruk Otel, Ankara’ya 200 km, İstanbul’a 430 km, Çankırı şehir merkezine 65 km ve Ilgaz’a 24 km uzaklıktadır. Ulaşım karayolu ile sağlanmaktadır. Türkiye’deki dağ otelleri arasında ulaşım ve yol problemi olmayan tesislerden biri olan otel, Ilgaz Dağı içerisinde 2000 m rakımda bulunmaktadır. Ilgaz Doruk Otel, çam, köknar ve sedir ormanları içindeki yerleşimi nedeniyle orman içi yollarında yürüyüş ve kros yapma olanaklarına da sahiptir.

Ilgaz Doruk Otel , 250 kişilik restaurant, balo salonu, kahvaltı salonu, şömine lobi, disko, oyun salonu, açık teras, kafeterya, bilardo, air hokey, çocuk sineması, atari salonu, fotoğraf südütyosu, yerel ürün ve tüm kayak malzemelerinin satışının yapıldığı bir market, sauna, ATV ve kar motoru gezileri, kayak ve snowboard okulu bulunmakta olup ayrıca çocuk bakıcısı da mevcuttur.

Ilgaz Doruk Otel
Ilgaz, kış atili ya da kısa süreli tatil yapacaklar için kar ve kayak keyfini tatmak için ideal manzaralara sahip.

Kayak, snowboard, ATV ve kar motoru Gezileri, sauna, gece klubü, disko, air hokey, çocuk sineması, atari, bilardo ve oyun salonları, fotoğraf stüdyosu bulunmaktadır. Otelde çocuk bakıcısı da bulunmaktadır.
Ilgaz Doruk Otel, kayak merkezinde 1000m uzunluğunda telesiyej, 1400m uzunluğunda teleski ve 350m uzunluğunda babylift bulunmaktadır.

Ilgaz Doruk Otel
ODA ve YATAK Kapasitesi:
150 Yatak, 52 Oda, 4 Suit, 2 Özel oda

Ilgaz Doruk Otel Odaları: Telefon, Özel banyo ve balkon özelliklidir.

Ilgaz Doruk Otel İletişim Bilgileri
Ilgaz Doruk Mevkii, Kayak Merkezi
ILGAZ / ÇANKIRI

Tel: 0376 417 20 10
Fax: 0376 417 20 13
e-mail:info@ilgazdorukotel.com