Elvin Deluxe Otel

53 Beğeniler 1 Yorum
Elvin Deluxe Otel

İslami değerlere uygun otel sloganıyla hizmet veren otellerden biri de Elvin Deluxe Otel. Alanya’da hizmet veren otelde bayanlara özel ve baylara özel konseptler mevcut. Alkolsuz İslami Aile Otelde odalar; Standart Oda , Connectıon Oda, Dublex Oda, Engelli Odası ve Suit Oda sınıflaması ile hizmet ve fiyat farkı sunmaktadır. Alanya Payallar bölgesinde 5 yıldızlı Elvin Delüxe Otel, bay ve bayanlara ayrı hizmet sunuyor.

Elvin Deluxe’de Baylara Özel Hizmetler

Baylar için plaj
Ailelere özel Çatı Katı Sonsuzluk havuzu
Spa merkezinde hamam, sauna, buhar odası, masaj odaları
fitness center
Kapalı havuz
Havuz başı animasyon

Elvin Deluxe Bayanlara Özel Hizmetler

Elvin Deluxe´ de Bayanlar için toplam 3600 m2 alan üzerine kurulmuş bayanlar kompleksi bulunuyor. Otel sahilinde etrafı kapatılmış özel güneşlenme alanı var. %100 oranda güneş gören Bayanlara Özel Havuz. Kompleks içinde 350 m2 havuz, kaydıraklar, çeşitli aktiviteler, animasyon, eğlence, zengin snack restoran, geniş güneşlenme alanları, duşlar, wc, soyunma kabinleri ve çocuk havuzu hizmetleri sunulmakta. Spa merkezinde hamam, sauna, buhar odası, masaj odaları, fitness center ve kapalı havuz bulunuyor.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Yazar Hakkında: otelbul

1 Yorum

  1. Otelleri tek bir konsept düşünmek bence doğru değil. Birlikte yaşamak ve karşılıklı saygı esasıyla dünya nimetlerinden faydalanmak gerekli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir