En Popüler 10 Antalya Oteli

En Popüler 10 Antalya Oteli

9 Mayıs 2020 0 Yazar:

En popüler 10 Antalya oteli listesinin hazırlanmasındaki tek kriter, Booking.com müşterileri tarafından yapılan değerlendirmelerdir. En popüler 10 Antalya oteli seçimi 5 yıldızlı oteller arasından belirlenmiştir. Oteller hakkında daha detaylı erişmek için listedeki otellerin bağlantılarını kullanabilirsiniz. Otellerin sunduğu hizmetler, gerçek müşteri yorumları ve fiyatları görebilirsiniz. yine aynı şekilde uzun dönemli rezervasyon yaparak ücret avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Booking Müşteri Puanlarına Göre En Popüler 10 Antalya Oteli

 1. Palm House 17 – Adult Only(12+)

  Antalya Kaleiçi mevkiinde bulunmakta. Antalya şehir merkezine 1,2 km uzaklıkta yer almaktadır. Sahildeki bahçesiyle Palm House 17 – Adult Only(12+), müşteri yorumlarına göre 9,8 gibi olağanüstü denilebilecek bir puanlamaya tabi tutulmuştur.
  Palm House 17 - Adult Only(12+)
  Fiyat ve Rezervasyon

 2. Güden-Pearl (Apart Otel)

  Konyaaltı Plajı, Antalya merkezine 7 km uzaklıktaki Güden-Pearl’de bahçe manzarası, sezonluk açık yüzme havuzu, bar, ortak oturma alanı, bahçe ve özel plaj alanı bulunur. Tesis genelinde WiFi erişimi ücretsizdir. Apart otelin Booking müşterileri tarafından çok beğenildiğini söylemek mümkün. Keza yapılan 207 değerlendirme sonucunda tam 9,5 puan alma başarısını göstermiştir.
  guden-pearl otel
  Güden-Pearl Apart Oteli Fiyatlar ve Rezervasyon

 3. Casa SUR

  Casa SUR

  Kaleiçi’nde, Antalya merkezine 850 m uzaklıkta bulunan Casa SUR oteli, Mermerli Plajı’na 500 metre mesafededir. Restoran, ücretsiz özel otopark, ücretsiz bisikletler ve bar hizmetlerinden yaralanan müşterilerin yaptığı değerlendirme sonucunda tesis, 9,5 puan almıştır.

  Oda Özellikleri, Fiyatları ve Rezervasyon

 4. White Garden Hotel

  Antalya merkeze 1,1 km uzaklıkta, Kaleiçi’nin mimarisine sahip bu pansiyonda Toros Dağları ve Akdeniz manzaralı bir çatı terası, açık yüzme havuzu ve avlu bulunmaktadır. Odalara sağlanan su güneş enerjisi ile ısıtılmaktadır. Booking müşterilerinin favori otelleri arasındadır. 1.236 değerlendirmede alınan 9,3 puan fevkaladedir.
  White Garden Hotel
  Fiyatlar ve Rezervasyon

 5. Sealife Lounge – Adult only

  Konyaaltı Plajı, Antalya merkezine 4,8 km ve plaj yakında bulunan otel sadece yetişkin müşterilere hizmet vermektedir.
  Sealife Lounge - Adult only
  Konyaaltı’nın gece hayatına 300 metre mesafede yer alan Sealife Lounge’da ücretsiz şemsiye, şezlong ve havlular sunan güneşlenme terasına sahip açık havuz ve bahçe mevcuttur. 84 müşteri tarafından yapılan değerlendirmede 9,1 gibi yüksek bir puan almıştır.
  Sealife Lounge Avantajlı ücretlerle Rezervasyon

 6. Cap d’Perge Hotel – Adult Only +18

  Antalya merkezine çok yakın konumu (1,6 km) ile öne çıkan otel aynı zamanda ünlü Mermerli Plajı’na da 700 metre mesafede bulunmaktadır. Cap d’Perge Hotel’de restoran, ücretsiz özel park yeri, bar ve ortak oturma alanı mevcuttur.
  213 değerlendirme sonucunda 9,1 puan almıştır.
  Cap d'Perge Hotel - Adult Only +18
  Cap d’Perge Hotel Rezervasyon

 7. AF-RA Hotel

  Antalya Akvaryumu’na 1,6 km uzaklıkta Konyaaltı Plajı’nda bulunmaktadır. AF-RA Hotel hızlı check-in ve check-out imkanı, sigara içilmeyen odalar, sezonluk açık havuz, ücretsiz WiFi erişimi ve bahçe sunmaktadır. Puan: 9,1
  AF-RA Hotel
  AF-RA Hote Müşteri Yorumları ve Rezervasyon

 8. Akra Hotel

  Antalya merkeze 3,7 km uzaklıkta ve Eski Lara’da deniz kıyısında bulunan 5 yıldızlı Akra Hotel, Akdeniz manzarasının sakin ve sıcak atmosferi ile kentin hareketli sokaklarının keyfini çıkarabileceğiniz bir konumda bulunmaktadır.
  Akra Hotel
  Yapılan 2.896 değerlendirme sonucunda 9,0 puan almıştır.
  Akra Hotel Rezervasyon

 9. Let’stay Hotel

  Antalya’da Lara Plajı’na 4 km ve Antalya Havaalanı’na 8 kilometre uzaklıktadır. Let’s Stay Boutique Hotel’in yeşil bir bahçesi vardır. 172 değerlendirme sonucunda 9,0 almıştır.
  Let’stay Hotel
  Let’s Stay Boutique Hotel Rezervasyon

 10. Niss Lara Hotel

  Antalya şehir merkezine 7 km uzaklıkta Eski Lara’da bulunmaktadır. Niss Lara Hotel’in, açık havuza bakan kule tarzı etkileyici bir cephesi bulunmaktadır. Puan: 9,0
  Niss Lara Hotel

  Niss Lara Hotel Anında Rezervasyon