Eskişehir Otelleri, Eskişehir’de Otel Bul

Eskişehir Otelleri, Eskişehir’de Otel Bul

3 Eylül 2016 0 Yazar:

Eskişehir, Ankara başta olmak üzere ülkemizin bir çok bölgesinden hafta sonu tatili geçirmek için ideal güzel bir şehir. Ankara’da yaşayanlar içinse bulunmaz bir fırsat. Hızlı Trenle, cuma akşamı yola çıkıp kısa sürede Eskişehir’e ulaşmak, cuma, cumartesi bir otelde konaklayıp Eskişehir’in güzelliklerini gezip pazar günü tekrar Ankara’ya dönmek…. Trafik karmaşasından uzak, kıyı şehirlerini anımsatmayan, üniversiteli gençliğin sinerjisiyle modern görünümünü daha da pekiştiren Eskişehir… Hafta sonu ve günü birlik geziler için iyi bir seçenek…

 << Rezervasyon için Tıklayınız >>

Eskişehir’de Nereler Gezilmeli?
Kısa bir kontrol listesi hazırladık….
Eskişehir Kültür Turizmi
Odunpazarı semtinde bulunan Kurşunlu Külliyesi Osmanlı dönemi eseridir. Külliyenin güneydoğusunda Eskişehir Mevlevihanesi bulunur. Cami çevresinde medrese ve kervansaray vardır. Şeyh Edebali’ nin türbesi şehrin Odunpazarı semtindeki Odunpazarı mezarlığı’nın içinde bulunmaktadır.

Kent Park’ta bulunan plaj ve olimpik yüzme havuzu
Porsuk Çayı’nın ıslah çalışmaları sonucu şehrin merkezinden geçen kısmı düzenlenerek Köprübaşı semtinde çay üzerinde Venedik tipi gondol ve Amsterdam tipi tekne seferleri düzenlenmektedir.
Eskişehir’de Eğlence ve Gece Hayatı
Ünviversite gençliğinin yoğun olduğu Eskişehir’de gece hayatı,eğitim öğretim dönemiyle daha da hareketli olmaktadır. Son yıllarda eski fabrikalar bölgesi, yeni yeni açılan barlardan dolayı gece hayatının merkezi olmuştur. Canlı müzik yapılan bu barlar bir çok ünlü sanatçının da konser vermesi ile komşu şehirlerden de ilgi görmektedir. Eskişehir’de fasıl mekanları, Haller gençlik merkezi içinde birçok kafe, bir şarap evi ve belediyeye ait bir tiyatro salonu bulunmaktadır. Eskişehir’in gece hayatı yaşanan yerlerden biri de Adalar mevkiinde yer alan mekanlardadır. Yine Tepebaşı Hoşnudiye Mahallesi Vural Sokak bölgesine bölge Barlar Sokağı olarak bilinmektedir. Daha sonra sokağın adı Neyzen Tevfik olarak değiştirilmiştir. Burası Eskişehir gecelerinin en yoğun geçtiği kalabalık mekanlara sahiplik yapmaktadır.

Eskişehir’deki mesire alanları
Fidanlık orman içi dinlenme yeri, bademlik, Musaözü Barajı, şelale (kalabak) orman içi dinlenme yeri, karataş orman içi dinlenme yeri, çatacık orman içi dinlenme yeri, hasırca, kalabak başı, şoförler çeşmesi, regülatör.

Eskişehir 5 Yıldızlı Oteller


Rixos Thermal Eskisehir
Rixos Thermal Eskisehir
Turunc Eskisehir Hotel
Anemon Eskisehir Hotel 

Eskişehir 4 Yıldızlı Oteller

Eskişehir Sınıflandırılmamış Oteller

Esroom Rezidans
Ozdilek Apart Otel
Deda Thermal Hotel
Ragbet Hotel
Hosteleski Hostel
Sor Hotel Eskisehir
Has Hotel Termal 
Bulvar Hostel 
Madame Tadia Hotel 
Turunc Eskisehir 
Arwen Premium Residence 
Cinas Hotel 
Atiskan Hotel 
Termal konuk evi 
Paris 26 Suit 
Zin Hotel Eskisehir 
Arus Hotel 
En Otel Karaca 
Ozen’s 
Gurgenci Suite Hotel 
SennaCity Hotel 
Castillo Luxury Rooms & Suites
Konuk Hotel 
Es Guven Apart Hotel 
La Vie Konak Hotel 
Abaci Konak Hotel 
SRF Hotel
Piano Suites 
Hawthorn Suites By Wyndham 
La Vie Suite 
Beyoglu Hotel 
Loca Eskişehir 
Palmi̇ye Sui̇tes 
Eskişehirgünlük
Life Otel
The Black Eskisehir 
Hotel Sar 
Porsuk Boutique Hotel 
Paşa Konağı Hotel 
Ramada Encore Eskişehir 
Velibey Otel
Konak Eski̇sehi̇r 
Arslanlı Konak Hotel