Fettahoğlu Grand Hotel

16 Mayıs 2012 0 Yazar:

Karadeniz gezilerinin amacı çoğunlukla eşsiz doğal güzellikleri görmektir. Trabzon  Uzungöl de bir köy, yayla ve eğlence yeridir. Uzungöl, yürüyüş yapma, tırmanma ve botanik (bitki örtüsü incelemeleri) turizmi için ideal bir yerdir. Uzungöl’ de, bir vadi içinden duru, temiz bir dere akar ve dar, uzun ve küçük bir göle dökülür. Gölden taşarak akar ve Of kasabasında Solaklı deresine (çayına) katılır. Solaklı Deresi, ve oluşturduğu göl, Karadeniz dağ ağaçlarından oluşan ormanla çevrilidir. Böyle bir doğa harikasına sahip Uzungöl’de alabalık yemenizi öneriyoruz. Bölgedeki konaklama yerlerinden biri olan 4 yıldızlı Fettahoğlu Grand Hotel, Uzungöl’de Çayıroba Köyü 7.km Pladi Mezrası’ndadır.

Fettahoğlu Grand Hotel Standart Odaları
Tüm odalarda merkezi ısıtma sistemi, çalışma masası, uydu televizyon, telefon, duş kabin, saç kurutma makinesi ve balkon.
Sezon Fiyat : HB
SNGL :170 TL DBL :240 TL TRPL :320 TL
Bilgi: Kişi Sayısı: 1-3 Kişi , 0-6 Yaş 1.çocuk ücretsiz, 7-12 yaş %50 indirimli
Fettahoğlu Grand Hotel Suit Odaları

Fettahoğlu Grand Hotel

Fettahoğlu Grand Hotel İletişim Bilgileri
Çayıroba Köyü 7.km
Pladi Mezrası Uzungöl, 61960, Trabzon/TÜRKİYE
Telefon:+90 (462) 656 6 302
www.fettahogluotel.comUzungöl bir köy, yayla ve eğlence yeridir. Doğal manzarası ile, az bulunur güzellikte gezi ve konaklama yeridir. Uzungöl doğal manzara izleme, yürüme, tırmanma ve botanik (bitki örtüsü incelemeleri) turizmine uygun bir yerdir. Uzungöl’ de, bir vadi içinden akan temiz, berrak sulu bir dere, dar ve uzun küçük bir göle dökülür ve oradan taşarak akar ve Of kasabasından denize ulaşmak üzere Solaklı deresine (çayına) katılır. Bu temiz ve berrak sulu dere ve oluşturduğu göl karaçam ve diğer Karadeniz dağ ağaçlarından oluşan ormanla çevrilidir. Gökyüzünün mavisi, güneş, bembeyaz bulut, yemyeşil orman ve berrak sudan oluşan manzara insanın iştahını açar. O nedenle Uzungöl’de yenen alabalık daha lezzetlidir.