Booking.com
Adana Gar

ADANA’DA GEZİLECEK YERLER

Adana’ya karayoluyla D-400 Karayolu ve uluslararası TEM otoyolu ile ulaşılır. Ankara’ dan Aksaray , Pozantı üzerinden 472 km, İzmir’den Afyon Konya Ereğli üzerinden 873 km. İstanbul’dan Bolu, Ankara, Aksaray Pozantı 909 km sonra Adana’ya ulaşılabilir….

72 Beğeniler 2 Yorum
Bursa'da Gezilecek 19 Harika Mekan

Bursa’da Gezilecek 19 Harika Mekan

M.Ö. 5200 yıllarına kadar uzanan geçmişiyle tarih kentidir, Bursa.  Köklü tarihiyle uygarlıklar kenti, dağıyla doğa harikası, kültürüyle insanlık mirası olan bir kent. Dünyada benzerlerine az rastlanılacak bir turizm merkezi olan kentin romanlara sığmayacak güzellikleri var….

58 Beğeniler Yorum
Tesettürlü Tercihi Oteller

Tesettürlü Tercihi Oteller

Gezi ve tatil denince insanların yaşam felsefeleri, zevkleri ve psikolojileri ön plana geçmelidir gerçeğine rağmen  çoğu kez ekonomik tatil planları ön plana çıkar. paran kadar tatil, parana göre beğeni anlayışı ne yazık ki hayatın gerçeği….

67 Beğeniler 1 Yorum
Engelli Dostu Otel Nasıl Olmalıdır?

Engelli Dostu Otel Nasıl Olmalıdır?

Engelli Dostu Otel Nasıl Olmalıdır? Engelsiz Oteller için Başvuru Kaynakları nelerdir? Mevzuattaki yasal dayanaklar ve örnekler Uluslararası hükümler açısından, engelliler için erişim olanaklarının geliştirilmesi bağlamında en temel mevzuat Birleşmiş Milletler (BM) Engelli Hakları Sözleşmesi’dir. Türkiye…

62 Beğeniler Yorum
Gurbetçilerin Tatil Tercihi Antalya

Gurbetçilerin Tatil Tercihi Antalya

Avrupa’da yaşayan Türkler en çok Antalya ve Bodrum’u tercih ediyor. Gurbetçilerimiz tatil tercihlerini Türkiye’den yana kullanıyor. Almanya’da yaşayan Türkler için ilk tercih Antalya olurken, Bodrum, Marmaris ve Fethiye tercihleri de dikkat çekici… Verilere göre Yurt…

58 Beğeniler 2 Yorum