Gloria Hotels & Resorts

Gloria Hotels & Resorts

24 Aralık 2018 0 Yazar:

Yeni yılı Candan Erçetin’le karşılamak isteyenlerin tercihi Gloria Hotels & Resorts olacak gibi.  Yılbaşı gecesini Antalya’da geçirecek olanlar için Antalya otelleri hazırlıklarını tamamlamış durumda.
Antalya-Belek’te bulunan Gloria Hotels & Resorts, Antalya ve uluslararası havalimanından 30 dakika uzaklıktadır. Acısu Nehri ve deniz kıyısındaki büyük alanda kurulan Gloria Golf Resort, Gloria Serenity Resort, Gloria Verde Resort ve Gloria Golf Club’tan oluşmaktadır.

Gloria Serenity Resort Rezervasyon

Gloria Golf Resort

Otelde 515 oda bulunmakta ve ayrıca Gloria Family Suites’i de bünyesinde barındırmaktadır. Gloria Family Suites birbirine bağlı 4 ayrı binada 60 m²’lik yaşam alanlarından oluşan 72 süit, kendi havuzu, restoranı ve barından oluşmaktadır.

Gloria Verde Resort

Gloria Hotels & Resorts

293 odası vardır. Golf sahalarının içinden geçen bir patika ile Gloria Golf Resort’a bağlanır. Gloria Select Villaları ve Presidential Villa da Gloria Verde Resort dahilinde bulunuyor.

Gloria Serenity Resort

369 odası vardır. Otelde Resort’ta Deluxe Villa, 400 m²’lik VIP Villa, Pool Villa, Garden Villa, Spa Villa ve Presidential Villa yer almaktadır.

Hizmetleri

Gloria Golf Club

Gloria Golf Club, uluslararası standartlarda dizayn edilmiş Türkiye’nin tek “45 Delikli Golf Tesisi” unvanına sahiptir.

Spa ve Thalasso Merkezleri

Gloria Hotels & Resorts bünyesindeki La Source Spa&Wellness, Serenity Spa&Wellness ve Asklépion SPA&Thalasso özel masaj ve bakım paketleri, thalasso terapi teknikleri, aromaterapi, ayurverda, hidroterapi, sauna, hamam ve modern spa uygulamaları sunmaktadır.
Gloria Hotels & Resorts

Gogi Çocuk Kulübü

Gloria Golf Resort, Gloria Verde Resort ve Gloria Serenity Resort bünyesinde konaklayan çocuk misafirler için tasarlanmış olan “Gogi Çocuk Kulubü” basketbol ve voleybol sahaları, spor salonu, su parkı, mini sinema, oyun odaları, elektronik oyunlar, öğle yemekleri için snack restoran ve mini golf sahası gibi imkânlarla donatılmıştır.

Gloria Kongre & Toplantı Merkezi

Gloria Hotels & Resorts bünyesinde en küçüğü 30, en büyüğü 1200 kişi kapasiteli konferans, toplantı ve workshop salonları bulunmaktadır.

Arena Amfitiyatro

Gloria Hotels & Resorts, Arena adında, çeşitli şovların sergilendiği 1.054 kişilik bir amfi tiyatroya sahiptir.

Gloria Spor Merkezi

Gloria Hotels&Resorts’te FIFA standartlarında 2 adet profesyonel futbol sahası bulunmaktadır. Ayrıca, her 3 otel bünyesinde fıtness salonları, tenis kortları ve su sporları olanakları mevcuttur.

Gloria Serenity Resort RezervasyonBooking.com