Grand Ontur Çeşme

Grand Ontur Çeşme

13 Mart 2014 1 Yazar:

Grand Ontur ÇeşmeSon yılların yükselen tatil merkezindeki otelleri tanıtmaya devam ediyoruz. Grand Hotel Ontur, Dalyan uç burnunda, odaları Ege Denizi ve Sakız Adası manzaralı olan 5 yıldızlı delüxe sahip bir hoteldir. Çeşme şehir merkezine 4 km, İzmir Uluslararası Adnan Menderes Havaalanına 95 km, İzmir şehir merkezine (Konak) 115 km uzaklıktadır. Grand Hotel Ontur’dan, Pamukkale’ye, Efes’e, Meryem Ana’ya, Didimo’ya, Priene’ye, Milet’e, Bergama’ya günü birlik ziyaretler, Çeşme yakınlarındaki adalara yat gezileri yapmak mümkündür. Grand Hotel Ontur’un tüm odaları deniz manzaralıdır.

Deniz manzaralı 158 geniş ve lüks standart odanın yanısıra, 26 connected room, 1 adet Kral Dairesi, 1 adet VIP Suiti ve 14 sigara içilmeyen odası bulunmaktadır.

Otelin tüm odalarında; duvardan duvara halı, tv, minibar, saç kurutma makinesi, ısıtma ve serinletme sistemleri, anında tüm dünya ülkeleriyle bağlantı kurulabilen otomatik telefon sistemi, elektronik kasa ve yangın söndürme sistemi mevcuttur.

Bay ve bayan kuaförü hizmetimizden randevu almak suretiyle faydalanabilirsiniz. Alışveriş merkezimizde plaj ve spor malzemeleri, giyim, kamera gereçleri, hediyelik eşya ve diğer çeşitli ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz.
Grand Hotel Ontur Çeşme İletişim
Adres : Cumhuriyet Mah. 4330/3 Sok. No:63/A
Dalyan/Çeşme İZMİR
Tel : +90(232) 724 00 11
E-posta : cesmeinfo@onturhotels.com
Satış & Rezervasyon Faks: +90(232) 724 79 80

Grand Ontur Çeşme
Grand Hotel Ontur Çesme Ödeme Yapmadan Rezervasyon Yap