Güvenli Tatil, Güvenli Otel

Güvenli Tatil, Güvenli Otel

24 Mayıs 2020 0 Yazar:

Bu yıl tatil sezonu Covid 19 dan dolayı buruk geçecek. Ancak oteller kapalı değil. Güvenlik ve sağlık önlemleri  alınarak konaklama yapmak mümkün hale gelebilecek. Çünkü güvenli tatil, güvenli otel dedğimiz olgu, aylardır yaptığımız gibi sosyal mesafe ve hijyen. Sağlık zaten iyilik ve mutluluk halidir. Otellerde alınacak önlemler, denetimler yetkililer tarafından yapılacak, müşteriler de bu kurallara uyacak.

Ülkemizde tatilin gözde yerleri Antalya, Bodrum, Fethiye, Marmaris ve Çeşme. Buralardaki otellerde özellikle bu yaz yer bulmak, rezervasyon yapmak biraz daha zorlaşacak gibi. Keza sınırlı ve önceden alınmış rezervasyonlarla müşteri kabul edilecek.

Tatilin huzur içinde geçmesi için turizmin gözde mekanlarında makul fiyat, temiz ve modern konaklama yerleri şart. Güvenli otel kavramı tam da budur. Booking üzerinden otel arama yapmanız, beklentinize ve bütçenize uygun otelleri daha kolay bulabilmek için sizlere en popüler tatil mekanlarının linklerini veriyoruz. Bu bağlantıları izleyerek, fırsat otellerine, erken rezervasyon imkanlarına erişmeniz mümkün. Fiyat ve performans açsından oldukça avantajlı bağlantılardan bulabileceğiniz rezervasyonları değerlendirmenizi öneririz.

Antalya 
Belek
Alanya
Kemer
Side

Bodrum Otelleri
Marmaris

Fethiye
Ölüdeniz

Alaçatı
Çeşme
Kuşadası

Çalışma hayatının yoğun temposundan kurtulup doğanın kucağına sığınmak isteyenler aslında tam da bu kavramaların arayışı içerisindeler… Güvenli tatil, temiz ve doğa dostu, kuralları çağdaş normlarda işleyen oteller. Kısacası tatilciler, gezginler için tek amaç kısa süre de olsa kaygılardan, streslerden uzak bir zaman dilimi yaşamak, yaşatmak… En güvenli, en ekonomik ve en kaliteli otellerde konaklamak herkesin hakkı diyoruz…

Sitemiz üzerinden yukarıdaki bağlantıları kullanarak, otelleri kolayca bulabilir, bütçenize uygun konaklama mekanı için yer seçebilirsiniz.

İçinde bulunduğumuz dönem tatil sektörü için iyi göstergelere sahip değil. Dünyanın hemen her köşesinde Corona’dan etkilenmeyen yer yok gibi. Buna inat günlük yaşamı sürdürmeye çalışan insanlar için bir gerçeği hatırlatmakta fayda var. hayat devam ediyor, yaşamak güzel. Ancak tüm önlemleri almak, kendimizin ve başka insanların hayatlarını riske etmeden.

Sağlık ve güvenlik içerisinde bir tatil diliyoruz…

Burçak TREAS