Hafta Sonu Tatili İçin Uygun Oteller

Hafta Sonu Tatili İçin Uygun Oteller

25 Mart 2016 0 Yazar:

Büyükşehirlerde Çalışanlar için hafta sonu tatili, sağlık ve mutluluk hali için önemli. İyi yaşanılmış iki gün haftanın kalan günleri için verimlilik demek. İş hayatını mutlu geçirmek demek ise daha üretken çalışanların olması demek. İki günlük kısa tatil için İstanbul ve Ankara için ideal tatil ve dinlenme merkezleri için Bolu, Amasra, Sakarya ve İstanbul’a yakın tatil beldeleri gösterilebilir. Bu bölgelerde Hafta Sonu Tatili İçin oldukça fazla otel tercihi bulunmakta. Bölgelerin doğal ve tarihi dokusuna uygun dizayn edilmiş otantik mekanlardan, modern otel tesislerine kadar bir çok seçenek tatilcileri bekliyor.  Hem Ankara hem de İstanbul’dan hafta sonu tatili için kaçamak yapmayı düşünenler için ilk akla gelen yer Bolu. Bolu deyince de akla Abant gelmekte. Doğal güzellikleri ile sakin bir hafta sonu ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Bolu merkez ve civarında konaklamak isteyenler için seçtiğimiz 10 otel hakkında bilgi içeren linkleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Gazelle Resort & Spa Karacasu
Soylu Hotel Bolu 
Gaye Hotel Bolu 
Ortaklar Hotel Bolu
Evren Konukevi Pansiyon Bolu 
Camlicesme Hotel Bolu 
Kayi Apart Hotel Bolu
Garden Termal Otel Bolu
Remay Hotel Bolu 
Fırat Apart Bolu 

Her mevsim deniz kokusu, sahil, canlı balık ve sakin bir hafta sonu hayali kuranlar için Amasra diyoruz. Hafta sonu gözlerden uzak romantik bir iki gün geçirmek isteyen çiftlerin mutlaka değerlendirmesi gereken bir tatil cennetinden bahsediyoruz.  Amasra da hayallerinizdeki gibi otelleri bulmanız mümkün.
Bartın Otel Bul – Amasra Otel Bul
Amasra Ceylin Bed & Breakfast Bartın
Ay Işığı Pansiyon Bartın 
Seymen Hotel Amasra (Bartın) 
Grand Kirazlar Hotel Amasra Amasra (Bartin) 
Buyuk Liman Hotel Amasra (Bartin) 
Denizer Pension Amasra (Bartin) 
Northdoor Hotel Amasra Amasra 
Boztepe Apart Amasra 
Balkaya Pension Amasra 
Asyam Hotel Amasra 
Cenova Hotel Amasra 
Secil Pansiyon Amasra
Marina Pension Amasra 
Hakbilir Pansiyon Amasra
Boztepe Denizer Pension Amasra
Karadeniz Pension Amasra 
Kum Butik hotel Amasra 
Isikaltin Hotel Amasra
Otellerle ilgili linklerde detaylı tesis bilgileri, müşteri yorumları, otel puanları ile fiyat bilgileri bulunmaktadır. En uygun, en ekonomik fiyatlar ile cazip indirimleri bulabileceğiniz ilgili linkleri tıkladığınızda güvenilir ve hızlı bir şekilde rezervasyon yapabilirsiniz. Üstelik rezervasyon sırasında herhangi bir ödeme yapmanıza da gerek yok.