Hedef Resort Hotel Spa

Hedef Resort Hotel Spa

25 Mart 2013 0 Yazar:

Hedef Resort Hotel SpaAlanya Konaklı mevkiinde bulunan Hedef Resort Hotel Spa, 762 adet oda ve 1064 adet yatak kapasiteli Alanya Otelidir. Alanya İlçe Merkezine 12 km Uzaklıktadır. Hedef Resort Hotel Spa tesislereinin Hava Alanına olan uzaklığı ise 110 km.
Denize olan 50 mt uzaklığıyla dikkat çekmektedir.
Alanya otellerinin genellikle yabancı turistleri ağırlayan konseptine Hedef Resort Hotel Spa Hotel de uymuş durumda., Bu ndenle Otel tesisleri gelişmiş ülkelerdeki standartlara uygun yapıda.
Hedef Resort Hotel Spa `nın standart Odaları 30 m² dir. Odalarında TV, Minibar, telefon, Split klima, kasa, balkon, müzik yayını ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri haricinde geç kahvaltı, Snack ikramlar, Kahve-Pasta saati ve Gece çorbası gibi alternatifleri var.
Genel özellikleri:
Kaydıraklı Havuz,Özel Plaj,Toplantı Salonu, Açık Restaurant, Bahçe, Berber / Kuaför, Cafe Bar, Çamaşırhane, Doktor, Güzellik Salonu,Havuz Bar, İnternet, Jeneratör, Kapalı Restaurant, Kuru Temizleme, Lobi Bar, Oda Servisi, Oyun Salonu, Plaj Bar, Sauna, SPA, Türk Hamamı, TV Odası, Uyandırma Servisi, Vitamin Bar, Wireless İnternet

Otel Fiyatları-Rezervasyon – Alanya Otel Bul