Hotel İzgi Turhan

Hotel İzgi Turhan

3 Ocak 2013 2 Yazar:

Hotel İzgi Turhan Oda Detay: 67 oda toplam 134 yatak, 30 single oda ( geniş yatak ), 20 double oda ( twin yatak ), 12 suit oda , 2 king suit oda, 1 aile odası, 1 özürlü odası ve 1 kral dairesi bulunan Hotel İzgi Turhan‘da bütün odalarda; sınırsız internet, direkt telefon, saç kurutma makinesi, banyolarda telefon, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, klima, 24 saat sıcak su , duş, mini bar, dijital yayın bulunmaktadır.

Servis ve Hizmetler:
Hotel İzgi Turhan Otel bahçe, tv salonu, okuma salonu çamaşırhane, kuru temizleme, ütü, odalarda emanet kasası, 24 saat açık restaurant ve 24 saat oda servisi ile hizmet vermektedir.

Yeme-İçme:
Hotel İzgi Turhan oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon hizmet vermekte olup, 150 kişilik açık ve kapalı restaurantında dünya mutfağından seçkin yemek örnekleri ile damak tadınıza hitap etmektedir.

Konferans:

2 toplantı salonu (100 – 80 max. kapasite) tüm ekipmanları ve cihazları ile sizlere kusursuz toplantılar düzenlemek amacı ile dizayn edilmiştir.

Konum:

Hotel İzgi Turhan konum olarak Batman şehir merkezinde bulunup Hava alanına 5 km, Hasankeyf’e 28 km , Diyarbakır’a 90 km. Bitlis’e 120 km., Siirt’e 90 km. mesafededir. Ankara ve İstanbul’dan Batman iline direk uçak seferleri mevcuttur.

İzgi Turhan Otel
Bahçelievler mah. Diyarbakır cad.
Turgut Özal Bulvarı No:260
Batman