Hotel Marble Fiyat Bilgisi ve Rezervasyon

Hotel Marble Fiyat Bilgisi ve Rezervasyon

4 Eylül 2016 1 Yazar:

Hotel Marble, İstanbul Taksim’de bulunan 5 yıldızlı bir oteldir. Otelin Taksim merkeze uzaklığı 100m. dir. Otelin, Metro ile Şişili yönündeki metro ulaşımı ile avantajı bulunmaktadır. Hotel Marble’nin Taksim merkezde olan konumu nedeniyle, sosyal ve kültürel tesislere yakınlık avantajı bulunmaktadır. İstanbul Hotel Marble toplam 89 odaya sahiptir. Odalardan 24 tanesi tam Boğaz manzaralıdır. Hotel Marbel 2 tip oda ile hizmet vermektedir. Boğaz Manzaralı odalar ve Standart odalar… Her iki oda tipinde de tek kişilik, iki kişilik gibi oda seçenekleri mevcuttur. Otel,   Otel; Türk Hamamı, Kapalı yüzem havuzu, sauna ve shock pool, Boğaz manzaralı Restaurant loby bar ve cafe gibi olanaklara sahiptir.
Marble Hotel, büyük mağaza, restoran ve barlarıyla ünlü İstiklal Caddesi’ne yürüme mesafesinde olup sadece 3 dakikada ulaşabilirsiniz. Otel, Dolmabahçe Sarayı’na 1,5 km, Galata Kulesi’ne ise 1,7 km uzaklıktadır. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi, İstanbul Kongre Merkezi ve Cemal Reşit Rey Konser Salonu 2 km mesafededir. Eski kent bölgesi olan Sultanahmet, 4,5 km uzaklıktadır. Atatürk Havalimanı ise otele 20 km mesafededir

Hotel Marble Sauna

Günün yorgunluğunu atmak için hotel Marble saunasında masaj yaptırabilirsiniz..

İstanbul Hotel Marble Rezervasyon >>

Hotel Marble hizmetleri,  diğer oda seçenekleri ile ücret bilgisi ve aklınıza gelen diğer sorulara yanıt bulabilmek için yine Hotel Marble iletişim bilgilerindeki e-posta, fax veya telefon seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Hotel Marble İletişim Bilgileri
Adres:
Hotel Marble
Sıraselviler Caddesi No: 41