Hotel Principe Torlonia, İtalya, Roma

Hotel Principe Torlonia, İtalya, Roma

14 Eylül 2016 0 Yazar:

Tatilciler için 170 TL ye yani yaklaşık 55 Euro’ya Roma’nın en güzel butik otellerinden bir tanesi olan Hotel Principe Torlonia önerimiz var. Roma için ölümsüz şehir ifadesi kullanıldığını hatırlatmaya gerek yok ama bu fiyatlar, İtalya tatili hele de Roma’da konaklayarak yapılacak bir tatil serüveni için iyi bir fiyat sunuyor. Roma’da Butik otel denince belki de fiyat ve performansıyla yani sunduğu hizmetler itibarıyla Hotel Principe Torlonia, epeyce öne çıkıyor.

Hotel Principe Torlonia, İtalya, Roma

Son yıllarda başta Roma olmak üzere İtalya, gezi tutkunlarının favori ülkeleri arasında yer almaya başladı. Turlar yanında İtalya’ya bağımsız olarak gitmeyi tercih edenler için İtalya otelleri kategorisini sitemize eklemiş bulunuyoruz. Akdeniz tercihi her zaman doğru gelmiştir bana. Akdeniz mutfağına olan aşinalık yanında Akdeniz iklimi ve tabi ki Akdeniz insanının ortak kültürü bu tercihi etkileyen en önemli etken. Turlar yerine tek başına veya arkadaşlarla yapılan ziyaretler için de Roma’ya 1 haftalık gezi planı yapmak ideal.

Roma’nın en saygın yerleşim yerlerinden biri olarak bilinen Nomentano’da bulunuyor. Hotel Principe Torlonia tesisinin bulunduğu alanın etrafı parklar, elçilik binaları ve şık evlerle çevrili. Hotel Principe Torlonia yüzyıllık bir Antik Roma köşkünde 27 odalı, albenisi yüksek bir otel. Otelin yeşillikler içerisindeki bahçesinde her akşam belli saatlerde İtalyan şarabı ve pizza servisi yapıldığını da belirtmekte fayda var. Şehrin tarihî merkezine ve Via del Corso, Via del Babuino ve Via Nazionale gibi ünlü alışveriş yerlerine 15 dakikalık uzaklıkta.
Hotel Principe Torlonia Fiyat bilgisi,  tarafsız müşteri yorumları, detaylı otel tanıtımları ve yüksek kaliteli fotoğrafları inceleyip rezervasyon yapmanız için aşağıdaki linki tıklamanız yeterlidir. Ayrıca varsa fırsat indirimi ev benzer otelleri de inceleme olanağınız bulunmakta.

Hotel Principe Rezervasyon İçin Tıklayınız >>

Roma'da Otel Bul, Hotel Principe Rezervasyon
Roma gezisi harika bir fikir. Su taksisi veya gondolla ulaşım imkanına sahip ve özel bir iskelesi bulunan  Principe Hotel de şahane bir fikir. Ayrıca Otele 2 km mesafede yer alan San Marco Meydanı’na vaporetto su otobüsleriyle kolayca ulaşabilirsiniz.   Cannaregio, yürüyüş, atmosfer ve tur ile ilgilenen gezi tutkunları için harika bir seçenek.

Rezervasyon İçin Tıklayınız >>