Hotel Rena

Hotel Rena

7 Ağustos 2013 0 Yazar:

Hotel RenaHotel Rena, plajı ve hemen gerisindeki havuzuyla, 16’sı suit toplam 72 odası, spor salonu, saunası, çocuk bahçesi ile dikkat çeken ve Kaz Dağı’nın eteklerinde bulunan bir Küçükkuyu Mihli mevkii otelidir. Yeşil ile mavinin muhteşem birlikteliği, Zeus’a, Afrodit’e ve diğer mitolojik tanrılara ev sahipliği yapmış, tarih ve doğal güzelliğin toprakları diyebileceğimiz klasik bir Ege beldesi olan Küçükkuyu’da bulunan Mihli mevkii’nin batısında Assos, Kuzey batısında Geyikli, çok yakınında Yeşilyurt, Adatepe köyleri, doğuda Altınoluk, Güre, Akçay, güneyde Ayvalık, Cunda adaları bulunmaktadır.

Hotel Rena Odaları
Odalarda; saç kurutma makinesi, televizyon, direkt telefon, mini bar, kablosuz internet ve balkon bulunmaktadır. Hotel Rena Odalarının 6’sı dışındakilerde deniz manzarası bulunmaktadır.

Otel, 3 sınıf oda ile hizmet etmektedir.

Kral suit Oda:
Kral sütlerinde birinde bir yatak odası , bir salon ve bir antre (tercihe göre iki kişilik yatak konulabilir), iki banyo ve iki balkon bulunmaktadır.

Suit:
Suitlerde, bir yatak odası , bir salon ve bir antre (tercihe göre iki kişilik yatak konulabilir), iki banyo ve iki balkon bulunmaktadır.

Çift Kişilik Oda:
Hotel Rena’nın çift kişlik odalarında yatak odası, banyo ve balkon bulunmaktadır. Otelde tercihe göre çift veya tek kişilik yatak seçilebilmektedir.

Hotel Rena Aktiviteleri
Otelde sauna, masa tenisi, bilardo, dart, basketbol sahası/tenis kortu ve çocuklar için oyun bahçesi bulunmaktadır.

Hotel Rena’da Fiyatlar
Hotel 2013 yılı
Otelde 2 yaş arası çocuklar için ücret alınmıyor. Yine 3-6 yaş arası ilk çocuk ücretsiz ve 7-12 yaş arası çocuklar %50 indirimlidir. Yine otelde, ekstra yatak %30 indirimlidir.

Otelin Balayı çiftlerine de özel %10 indirim uygulaması bulunuyor. Ancak bu indirim erken rezervasyon döneminde geçeli değil.

Hotel Rena’da Fiyatlar Dönemlere göre şöyle belirtilmiş:
Dönem: 07 Ağustos – 10 Ağustos
Double Odada Kişi Başı: 170 TL
Double Odada Single: 255 TL
Double Oda (2 kişi) 340 TL
Suit(3 kişi): 510 TL
Kral Suit: 850 TL
7-12 Yaş Çocuk: 85 TL
Ekstra Yatak: 119 TL

Dönem: 11 Ağustos – 25 Ağustos
Double Odada Kişi Başı: 150 TL
Double Odada Single: 225 TL
Double Oda (2 kişi) 300 TL
Suit(3 kişi): 450 TL
Kral Suit: 750 TL
7-12 Yaş Çocuk: 75 TL
Ekstra Yatak: 105 TL

Belirtilen fiyatlar otelin web sitesinden alınmış olup fiyatlarda oluşabilecek değişikliklerden sorumlu olmadığımızı belirtelim.Diğer dönem fiyatları ve bilgiler için otelle iletişim kurabilirsiniz..

Hotel Rena iletişim Bilgileri
Mihli mevkii
Küçükkuyu, Canakkale, Turkey
Telefon
(0286) 752 5413
E-posta
info@hotelrena.com