IC Hotels Santai Nasıldır?

IC Hotels Santai Nasıldır?

8 Eylül 2015 1 Yazar:

IC Otelleri (IC Hotels) Grubunun 4 seçkin oteli bulunmaktadır. Bunlar, IC GREEN PALACE (Antalya’nın Kundu bölgesinde bulunmakta ve High End All Inclusive konsepti ile, 12 ay boyunca hizmet vermektedir).
IC Hotels Santai, IC Hotels Residence (Antalya’nın Kundu bölgesinde, özel kategori olarak sınıflandırılmış, özel havuzlu villalardan oluşan, 44 adet lüks villadan oluşan IC Hotels Residence, Antalya şehir merkezine 25 km, Antalya Hava Limanına 15 km uzaklıkta bulunuyor). IC Hotels Airport, Hava limanına 800 metre uzaklıktadır. Antalya şehir merkezine 10 dakika uzaklıkta bulunan IC Hotels Airport, sadece bir hava limanı oteli değil. Aynı zamanda düğün ve özel günlere de ev sahipliği yapıyor.
IC Hotels Santai
Antalya’nın Belek bölgesinde, 94.000 m2 alana üzerine kuruludur. Otelin tam 508 odası bulunmaktadır. Ultra All Inclusive konsepti ile, 12 ay boyunca hizmet veren IC Hotels Santai, Antalya şehir merkezine 40 km, Antalya Hava Limanına ise 30 km uzaklıkta bulunmaktadır.

IC Hotels Santai Ücretli ve ücretsiz hizmetleri şu şekilde listelenmiş:
Ücretli sunulan hizmetler: Telefon ve Faks Hizmetleri, yüksek hızda kablosuz internet, çamaşır yıkama ve kuru temizleme hizmetleri, çocuk bakıcısı, doktor, sağlık merkezi, kuaför, fotoğraf hizmetleri, araç kiralama, tenis ışıklandırması, video Oyunları ( P/S4, XBOX One ), su sporları (Banana,Paraşüt,Jet ski vb.) ve Adventure Park
Otelde Ücretsiz olarak sunulan hizmetler:
Emanet kasa, wi-fi kablosuz internet, güneş şemsiyeleri, şezlong, plaj ve havuz havluları, fitness center, hamam, sauna, mini futbol, tenis kortu, masa tenisi, mini golf, plaj voleybolu, animasyon aktiviteleri, rüzgâr sörfü̈ (lisanslı kullanıcılara)

IC Hotels Santai İletişim Bilgileri:
Аddress : Özlü Köyü, Kocaçam Mevkii Kundu 07110, Antalya, Türkiye
Phone : +90 242 431 2121
Fax : +90 242 431 2444
E-Mail : kundureservation@ichotels.com.tr sales@ichotels.com.tr

Gönderen: Tülin Hanaım (soyadı bizde)
“IC Hotels Santai Hakkında bize ulaştırılan bir yorum:
4 gündür Belek’de ailecek IC santai Otel’de kalıyoruz. Çok şükür ailemle beraberim. Neresi olduğu çok önemli olmasa da tatil arayışları olanlara söylemek isterim; çok güzel bir otel. Otel personeli çok iyi bir hizmet içi eğitimden geçmişler sanırım. Özellikle restoran servis personelinden suratı asık tek bir insana rastlamadık. Allah her daim yardımcıları olsun. Daha önce …. ve … gibi standartı çok yüksek otellerde bile böyle güler yüzlü personele ve yemek lezizliğine rastlamadık. Allah tüm çalışanların yar ve yardımcıları olsun. Otel çok iyi idare ediliyor. İş disiplininde tavan yapmışlar.”

Siz de otelle ilgili deneyimlerinizi, olumlu olumsuz yorumlarınızı iletin, otel müşterileri hem de iyi olan oteller kazansın…

Yazar:
Burçak TREAS
(Otelbul.tk)