İonia Otel

20 Eylül 2011 1 Yazar:

1996 yılından beri,  İstanbul’lu bir ailenin sahibi olup işlettiği İonia Otel’in arazisi 40000 m2. 3’ü suit 30 oda, baylar ve bayanlara ait kaydıraklı iki yüzme havuzu (bayanlar havuzu 250 m2 olup yarısının derinliği 1,30 ve diğer yarısının derinliği 1,60 m’dir.), Jakuzi, çocuk havuzları, anfitiyatrosu, restoranı ve mescidibulunmaktadır. Yüzme havuzları deniz suyudur. Baylar ve bayanlara ayrı plaj vardır (plajımız yarım gün baylara yarım gün bayanlaradır). Her iki havuzda, ayrıca çocuk havuzunda da kaydırak vardır.

İonia Otel

Bütün odaları klimalı, televizyonlu, buzdolaplı, fön makineli, telefonlu balkonlu, duşlu, wc’li ve 24 saat daimi sıcak suludur.

İonia Otel Ulaşım

Otelin kendi plajından başka 500-600 metre civarında mavi bayraklı, 1 km. uzunluğunda kumsala sahip Pırlanta Plajı vardır. Bilhassa baylar bu halk plajına gitmektedirler. Ayrıca civarda çiftlerin girebilecekleri sakin koylar da bulunmaktadır.
Dışarıdan günübirlik havuz girişi kabul edilmektedir.

İonia Otel, İzmir’e 90 km. olup yol 6 şeritli otoyoldur.
Arabanızla gelecekseniz İzmir’den Çeşme otobanına giriniz. En son gişelerden çıkınız. Şehir merkezine girmeden dümdüz devam ediniz. Karşınıza liman ve büyük gemiler çıkacaktır.
Devam ediniz. İonia Otel levhalarını takip ediniz.

İonia Otel İletişim:

Adres: Çiflikköy – Çeşme – İzmir – Turkey

Çeşmedeki Oteller ve Rezervasyon İmkanları (Online Güvenli Rezervasyon)

Çeşme’de bulunan tam 184 tesisi inceleyerek, rezervasyon bilgilerini öğrenebilir, müşteri yorumlarını okuyabilir ve ileri tarihe otel rezervasyonu yaparak kazançlı çıkabilirsiniz.

Rezervasyona Uygun Çeşme Otelleri