İslami Villa Hoteli, Villa Alya Butik Otel

İslami Villa Hoteli, Villa Alya Butik Otel

30 Ağustos 2016 1 Yazar:

Villa Alya Butik Otel ,  Bozburun Yarımadası yamacına konumlanmış 10 villadan oluşan bir tesistir.  Turunç Koyuna 3 km uzaklıktadır. Tesiste bulunan 10 villa da muhafazakar aileler için tasarlanmıştır.  Villalar mükemmel deniz ve doğa manzarası ile öne çıkmaktadır. Villa Alya Butik Otel, Marmaris Turunç merkezde bulunmaktadır. Otel hizmetleri arasında Wi-Fi, Klima, Çamaşır makinası, ütü, ütü masası, Saç kurutma makinası ve Kasa bulunmaktadır. Villardan birinden yaralanarak (Özel villa) özel havuz, özel hizmet, otopark, sabah kahvaltısı ve akşam yemeğini otelin luks restoranında yiyebilirsiniz.

Kurban Bayramı Tatilinin uzun olması, iklim şartlarının da buna müsade etmesi nedeniyle otellerde doluluk oranının yüksek olacağını düşünüyoruz. Fazla vakit geçirmeden güvenli rezervasyon imkanlarından ve uygun fiyat avantajlarından faydalanmanızı öneriyoruz. Otel Bul olarak daha önceki yazılarımızda İslami Otel nedir ve Muhafazakar otel kavramlarına buradaki ve buradaki yazılarımızda yer vermiştik. Yine aynı linki inceleyebilir, başka bölgelerdeki alternatifleri de değerlendirebilirsiniz. En iyi islami otel fiyatları ve en çok bilgi Otel Bul da..

Aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak Alya Piynar Villa Hotel hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Alya Piynar Villa Hotel Fiyatları, Alya Piynar Villa Hotel 2018 yılı fotoğrafları, tarafsız müşteri yorumları ve en uygun fiyatla güvenilir şekilde rezervasyon için tıklayınız >>

Alya Piynar Villa Hotel Uygun Fiyatlar ve Hemen Rezervasyon için Tıklayınız >>