İSTANBUL MARRIOTT HOTEL ASIA

6 Ocak 2010 0 Yazar:

İstanbul Marriott Hotel Asia; büyük bir işyeri bölgesi olan Kozyatağı’nda yer alıyor. Bostancı ve Kadıköy’e yakın olmakla birlikte İstanbul’un iki çevreyoluna da kolay ulaşım olanağı sağlıyor. 238 oda ve süiti, iş gezisi veya tatil için gelen misafirlere dinlendirici ve unutulmaz bir deneyim sunuyor. Yüksek tavanlarıyla ve panaromik pencereleriyle, rahat ve geniş odaları bulunmakta. Donanımında; LCD ekran televizyon, hızlı internet bağlantısı, kahve makinası, sesli posta, ütü ve ütü masası, iş adamları için özel çalışma alanı ve masası, laptop şarj edilebilen kasalar mevcut. Otelin üst katında bulunan Executive Odalar, İstanbul seçkinlerinin kaçış noktası sayılan Adalar’ı da içine alan muhteşem bir Marmara Denizi manzarası sunuyor.

İş görüşmelerinde keyifli çalışma ve sosyalleşme ortamı yaratan 49 East Lounge; özel ışıklandırmalarıyla ayrı bölmelerden oluşuyor. İster eğlenmek olsun ister dinlenmek, her ruh haline ve anına uygun bir köşeniz var. Orange, Güney AkdenizMarriott Exterior Restoranı, Cezayir, Fas, İtalya, Fransa, İspanya gibi birbirinden lezzetli mutfakların geleneksel ve çağdaş örneklerini sunarken sizleri eşsiz bir deneyime davet ediyor.

Etkinliklerinizi Marriott tarzıyla yaşayın. Yazın vereceğiniz resepsiyon, yemek ve düğünleriniz için iki adet açık havuzumuzun etrafı ve birbirinden şık bahçelerimizin kullanımı ideal olabilir. Yüksek teknoloji görsel ve işitsel donanıma sahip çoğu gün ışığı alan 3 balo salonu ve 9 toplantı odası, 1,944 metrekare alanıyla 900 kişiye kadar yıl boyunca hizmet verebiliyor.

 

 

 
Marriott Restorant

    Performans açısından zirvede olmak istiyorsanız 3500 metrekare alana yayılı olan Palestra Health Club ve Spa’nın kapalı havuzu, fitness merkezi, saunası, hamamı ve 2 açık havuzuyla bunu gerçekleştirmeniz mümkün.
    Adres: Kayışdağı Cad. No:1/1 34750 Ataşehir
    Web: www.marriottistanbulasia.com
    Telefon: 0216 570 0000
    Fax: 0216 469 9999

Sayfalar: 1 2