İzmir Key Hotel

İzmir Key Hotel

23 Nisan 2012 0 Yazar:

İzmir’in Kordonboyu’nda yer alan Key Hotel, 24 Standart, 7 Superior, 1 Executive Suite, 1 Deluxe Suite, 1 Grand Suite olmak üzere toplam 34 oda ile hizmet vermektedir.
Key Hotel Standart Oda
Genişlikleri 26 ila 40 m2 arası değişen odalardır. Şehir veya kısmi deniz manzaralı standart odalarda french, twin ve yuvarlak yatak alternatifleri vardır. odalarda iP TV, iP Telefon, ücretsiz internet erişimi, çalışma masaları ve saten-pamuk çarşaf takımları mevcuttur. Banyolarda yerden ısıtma ve duş keyfiniz için ‘Rainmaker’ bulunmaktadır. Konaklama süresi boyunca alkolsüz minibar kullanımı, çay ve kahve ikram edilmektedir.
Key Hotel Superior Oda
Genişlikleri 40 ila 51 m2 arası değişen, tümü doğrudan eşsiz Körfez ve Kordonboyu manzarasına sahip odalarımızdır. French ve twin yatak alternatifleri mevcuttur. odalarda iP TV, iP Telefon, ücretsiz internet erişimi, çalışma masaları ve saten-pamuk çarşaf takımları mevcuttur. Banyolarda yerden ısıtma ve duş keyfiniz için ‘Rainmaker’ bulunmaktadır. Bu kategorideki tüm odalarda oturma grupları olup, köşe odalarda oturma grubu ayrı bir oda şeklindedir. Bu köşe odaların banyolarında duşun yanısıra jakuzi küvet de vardır. Konaklama süresi boyunca alkolsüz minibar kullanımı, çay ve kahve ikram edilmektedir.

 Key Hotel Executive Suite
izmir key otel

French yataklı, şehir manzaralı ve 53 m2 olan suitte ayrı yatak ve oturma bölümleri, banyoda jakuzi küvet, ‘Rainmaker’ duş, bide ve yerden ısıtma bulunmaktadır. Suitte iki ayrı iP TV, ayrıca iP Telefon, ücretsiz internet erişimi, çalışma masası ve saten-pamuk çarşaf takımı mevcuttur. Diğer iki suit ile paylaşılan terasta ise kullanımınız için bir oturma alanı vardır. Konaklama süreniz boyunca kahve, çay, alkolsüz minibar ve Lavazza espresso/cappuccino çeşitleri ikram eilmektedir. Suitlerde en az 3 gece konaklayan müşterilere havalimanı-otel transferi  ücretsiz olarak sağlanmakta.
Key Hotel Deluxe Suite
French yataklı, Körfez manzaralı ve 53 m2 olan suitte yatak ve oturma bölümlerinin ikisi de tamamen deniz manzaralıdır. Banyoda jakuzi küvet, ‘Rainmaker’ duş, bide ve yerden ısıtma bulunmaktadır. Suitte iki ayrı iP TV, ayrıca iP Telefon, ücretsiz internet erişimi, çalışma masası ve saten-pamuk çarşaf takımı mevcuttur. Diğer iki suit ile paylaşılan terasta ise muhteşem manzaranın keyfine varmanız için suitinize özel bir oturma köşesi vardır. Konaklama süreniz boyunca kahve, çay, alkolsüz minibar ve Lavazza espresso/cappuccino çeşitleri size ikramımızdır. Suitlerde en az 3 gece konaklayan müşterilere havalimanı-otel transferi  ücretsiz olarak sağlanmakta.
Key Hotel Grand Suite
Otelin en geniş ve en muhteşem manzaralı odası olan suit 85 m2 olup İzmir Körfezi’nin harikulade gün batımlarına ev sahipliği yapmaktadır. French yataklı, direkt deniz manzaralı uyuma bölümü, oturma odası ve yemek kısmından oluşmaktadır. Geniş banyosunda jakuzi küvet, ‘Rainmaker’ duş, bide ve yerden ısıtma bulunmaktadır. Bu banyoda eşsiz Körfez manzarasına karşı Rainmaker ile duş yapmanın keyfi anlatılmaz, yaşanmalıdır! Suitte , hem yatak hem oturma bölümlerinde iP TV, ayrıca iP Telefon, ücretsiz internet erişimi, deniz manzarasına hakim bir çalışma masası ve saten-pamuk çarşaf takımı mevcuttur. Diğer iki suit ile paylaşılan terasta, deniz havası alabilmeniz ve günbatımı renklerinin keyfine varmanız için size özel bir oturma köşesi vardır. Konaklama süreniz boyunca kahve, çay, alkolsüz minibar ve Lavazza espresso/cappuccino çeşitleri ikram edilmektedir. Suitlerde en az 3 gece konaklayan müşterilere havalimanı-otel transferi  ücretsiz olarak sağlanmakta.

İzmir Key Hotel iletişim BilgileriMimar Kemalettin Caddesi No:1
Konak, İzmir 35260
Tel: +90 232 482 11 11
Faks: +90 232 482 11 10
info@keyhotel.com
reservation@keyhotel.com