Joya Del Mar Hotel, Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Joya Del Mar Hotel, Yüksek Müşteri Memnuniyeti

17 Eylül 2015 1 Yazar:

Ege’nin turist çekim merkezlerinden olan Marmaris’teki otelleri tanıtmaya devam ediyoruz. Oldukça popüler ve geniş otel portföyüne sahip olan Marmaris’te müşteri memnuniyeti ile öne çıkan Joya Del Mar Hoteli kısaca tanıtmak istiyoruz. Tesislerin özel yat limanı ve plajı bulunmaktadır. Joya Del Mar Hotel, Marmaris merkezine 5 km kadar bir mesafededir. Hava yolunu düşünenler için söylemek gerekirse, en yakın hava alanı olan Dalaman Havalimanı ise 101 km uzaklıktadır. Otelin bütün odalarında düz ekran uydu TV, klima ve minibar bulunmaktadır. Duşlu özel banyo, saç kurutma makinesi ve bornozlarla donatılmıştır.
Odalarda Bahçe Manzarası
Joya Del Mar Hotel’de her gün kahvaltı servis edilir. Otelin restoranında çeşitli yemekler ve özel diyet menüleri sunulmaktadır. Barda alkollü ve alkolsüz içecekler mevcuttur.

Joya Del Mar Hotel’de sauna ve hamam bulunmaktadır. Otel tesisi bünyesinde veya çevresinde bisiklet gibi etkinlikler gerçekleştirilebilir. Otelde ücretsiz Wi-Fi erişimi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur.

Joya Del Mar Otel, Booking müşterileri tarafından yüksek beğeni almıştır. Oteli tercih etmek için üç geçerli neden olarak deniz, gece hayatı ve doğa diyen Joya Del Mar müşterilerine göre hizmet kalitesi ve lezzetli yemekleri öne çıkan artılar…

Rezervasyon için Tıklayınız…

Joya Del Mar Hotel İletişim
Adaköy Mah. Marmaris Adaköy Yolu No:24, 48700
Marmaris, Türkiye